28 марта 2024, четверг, 20:27
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 19
+66 +
рп, 18:03, 4.03

Вот это драйв...Здесь и есть начало его конца...

Ответить
+14 +
777, 18:46, 4.03

Шкада, што зпазнiўся з квіткамі.....

Ответить
+45 +
Лев Михеев (писатель, поэт), 18:59, 4.03

Искусство вечно! История повторяется! Если "жэстачайшые" историки не учатся на её примерах, то сами рано или поздно попадают в историю, становясь вместе с яйцами на голову короче!

Ответить
+44 +
www, 19:06, 4.03

Лявон, Вы - лепшы беларускамоўны музыка і дзеяч мастацтва! Хадзіў на Вашы канцэрты ў дзяцінстве (12 - 14 гадоў таму), а зараз (ў апошнія 2 гады) - як зноў адкрыў для сабе. Дзякуй Вам за тое, што робіце!

Ответить
+14 +
Вайтоўна, 19:23, 4.03

«Крамбамбуля» исполнила как старые хиты, так и новые песни»

З новых, на жаль, у іх была толькі адна песня. А ўсе астатняе з былога рэпертуару "Крамбамбулі" і "NRM". І гэта пасля заявы Вольскага на канцэрце ў красавіку 2012 г аб тым, што ў наступны раз будуць новыя песні. Чакала ад канцэрту большага. Мне здалося, што бунтарства Лявона недзе ў "NRM" і засталося.

А па самому канцэрту: арганізацыя была выдатная, драйв і атмасфэра шыкоўныя, залю група "парвала".

Ответить
+19 +
Вася, 19:36, 4.03

какие баррикады, очнитесь.
"не будь скотом" - вот что надо пропагандировать.

Ответить
+15 +
ru, 19:55, 4.03

RESPECT!!!

Ответить
+29 +
Дзякуй, Лявон!, 20:47, 4.03

Лявон зрабіў для нашай Беларусі больш, чым усі апзіцыйныя палітыкі разам узятыя. Цераз некал'кі стагодзяў пра яго будзе напісана кніга: "Музыка, які сам-насам перамог фашызм."

Ответить
0 +
Вайтоўна, 19:22, 5.03

Папраўлю (прабачце) - калісьці перамагаў. А зараз... Мне сумна. Песні ў стылі "Гэта ня ветразь"ды "Карчомка" веьмі добрыя і якасныя, але ў гэтых абставінах (згаджуся з Васем (гл.вышэй)) хочацца нечага ў стылі "Грай", "Ня быць скотам!" альбо з таго, што выконваў Вольскі на канцэрце з рэпертуару "NRM" (але гэта ж было раней). Дзе сацыяльная тэматыка? "NRM" (былога) ужо няма, што замест? І заклікі на барыкады на фоне "Куры-шчабятуры" гучаць недарычна (я так лічу).

Ответить
+9 +
Погоня, 22:50, 4.03

Был на концерте! Все очень отлично, музыканты великолепные! Первые песни очень понравились, но потом пошло в стиле Ляписов и меня не хватило дослушать(ска-панк), токо не поймите плохо, просто стилистика одинаковая. Звук, свет, Форум-Палас на высоте, жалко что нету таких заведений у нас(((. Очень понравилось, как Лявон общается с публикой. Людей было тьма и чувство свободы!!!

Ответить
+7 +
опоздал, 23:31, 4.03

Где можно посмотреть видео концерта

Ответить
+4 +
Вадим, 10:56, 5.03

Не любитель белорусской музыки, но вижу, что происходит маразм и произвол вокруг! Какие-то "черные списки", а самые известные группы не могут выступать у себя на Родине, взамен псевдорокеры, попса, которая копирует российский шоубиз 90-х... Глядя на лица тех, кто там в Литве отрывается , мысленно завидую и желаю, чтобы эти молодые люди избавились от тирании и диктатуры.

Ответить
+3 +
Очевидец, 11:16, 5.03

Не стыдно! за тех кто в зале и за тех кто на сцене! Белорусы.

Ответить
+4 +
Семенчук Кирилл , 11:20, 5.03

Жыве Беларусь

Ответить
+2 +
Семенчук Кирилл , 11:24, 5.03

Жыве Лявон Вольский

Ответить
0 +
ЯДвига, 12:13, 5.03

А у меня не играет... :((( Может, еще на что-нибудь нажать?

Ответить
0 +
Дохтар, 17:06, 5.03

Лучше – отжать. Предпочтительнее – педаль тормоза. Желательно – скорее.

Ответить
+2 +
Фёдор , 12:36, 5.03

"Крамбамбуля" - смешное креативное имя ! Представляю себе , КАК они смогут назвать Луку - "хитрозачёс" покажется чем то хвалебным , воспевающим способность Луки , хитро прищурившись
перед зеркалом , напустить гламуру !

Ответить