19 апреля 2024, пятница, 10:32
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 13
+6 +
Boris, 13:09, 2.09

Вот уж придурки! Дымящихся Салоник им мало.

Ответить
+3 +
LMI, 13:16, 2.09

Так хто каго пакаціў? Ці нашы зноў вырашылі, што іх павінны кахаць і абараняць ад іншаземных фанатаў?

Ответить
+3 +
для прессы, 13:21, 2.09

А кто победил в драке?

Ответить
0 +
сер, 13:40, 2.09

Небольшой город Прешов, был в том году. Откуда там взяться полиции в нужном количестве.

Ответить
+2 +
хб, 13:57, 2.09

люди-дибилы.

Ответить
+5 +
Stefan, 14:00, 2.09

Наша есць нашы. Хто б яны не былі тут у Беларусі, ці якія б яны не былі , за мяжой яны нашыя людзі, і толькі Беларусь можа іх падтрымаць і даць прытулак. І не трэба на іх бочкі каціць .

Ответить
+9 +
Stefan, 14:06, 2.09

Тут, на Беларусі, яны могуць для кожнага з нас быць кім заўгодна: сябрамі, чужымі, і нават ворагамі. За мяжой іх статус іншы, гэта грамадзяне Рэспублікі Беларусь.

Ответить
+9 +
дзядзька зь мятлой, 15:36, 2.09

Не всякие "наши" - наши. Есть такие "наши", которые сделали из страны позорище, и теперь страна наших не защищает, а наоборот гнобит и издевается внутри страны. Такие "наши" нам не наши!

Ответить
0 +
Stefan, 16:09, 2.09

Так мы вечна будзем падзелены. І каўказцы не у прыклад?

Ответить
0 +
дзядзька зь мятлой, 16:47, 2.09

Дык и зараз и заусёды были и будуць падзеленыя на беларусау и маскалёу, на лукашыстау и тых хто супраць, а иншыми словами на наших и не. Ёсьць прынцыповыя пазиции па яких я асабиста николи нашим ня буду личыць, напрыклад, шэймана ци паулючэнку, нават кали яны атрымали беларуски пашпарт! А як, скажице мне личыць нашим таго амапауца яки здзеквауся тольки за тое, што нехта размауляу па-беларуску??!!!! Ён не наш - ён маскаль и "наши" для яго маскали! Я спадзяюся, што яшчэ будзе дзень перасэнсаваньня таго жаху и таго нациянальнага бедства, што адбываецца зараз на Беларуси и я спадзяюся, што пасля гэтага пераасэнсаваньня на Беларуси застануцца тольки сапрауды наши, а уся гэта цыганска-маскальская мярзота, што прыйшла з лукой, згине з нашае зямли! А пакуль, прабачце, я не магу усех хто трымае лукамойны пашпарт назваць "нашим".

Ответить
0 +
гречиский конь, 17:54, 2.09

в толпе я сильный!!!))))))

Ответить
+5 +
лате, 20:10, 2.09

Телеведущая эффектная :))

Ответить
+1 +
Вартовий_З_України!, 2:04, 3.09

Тікали гарно? Навчіться стояти за себе.

Ответить