29 марта 2024, пятница, 13:46
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 12
+72 +
так!, 21:32, 13.01

Зянон Пазьняк-мудры палітык,удзячны чалавек.

Ответить
+58 +
Тутэйшы, 22:53, 13.01

Вялікае ДЗЯКУЙ БОГУ за такіх людзей, як Зянон і Валеры. І таму , ДЗЯКУЙ БОГУ, Літва-Беларусь будзе !

Ответить
+6 +
влад, 11:39, 14.01

ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ!!!

Ответить
-3 +
Уга Чэ, 3:09, 14.01

Мудрым палітыкам ён бы быў, калі б прыйшоў да ўлады і потым пачаў беларусізацыю Беларусі (як ганебна б гэта не гучала). А не наадварот спрабаваў быць пантовым праэўрапейскім беларускамоўным беларусам у напічканай зброяй, калгасамі і адпаведным крэпацкім мэнталітэтам людзьмі, расейскімі вайскоўцамі і савецкімі перасяленцамі з ўсяго СССР, у рускамоўнай Беларусі пачатку 1990-х, праз што прайграў сам а таксама прайграла краіна.

Ответить
+8 +
Микола, 0:05, 14.01

Замечательно написано, доброе слово об Ушедшем.

Ответить
+9 +
leo44, 0:27, 14.01

Якiя выразныя людзi ! Маглi б кiраваць краiнай, усё б было у нас добра ,квiтнела б культура праз такiх таленавiтых Валерыкау.
Добры артыкул ад паважанага Зянона : прыемна было нам даведацца пра сышоушага з жыцця (смуткуем...) добрага ЧАЛАВЕКА .

Ответить
+10 +
Білі, 0:46, 14.01

Летась упершыню паглядзеў стужку "На чорных лядах". Вельмі быў уражаны ды зацікаўлены постацямі актораў ды каманды здымачнай. Але рэжысер закрануў за самае жывое, потым глядзеў ягоныя інтэрв'ю, чытаў пра яго.... што скажу.... Пры, насамрэч, беларускай уладзе ў гонар гэтага чалавека яшчэ назавуць вуліцу. Выбітная постаць!

Ответить
+10 +
Q-7, 1:03, 14.01

Здоровья Вам уважаемый Зенон Станиславович. Вы еще нам нужны.

Ответить
+8 +
Валерий минск, 7:24, 14.01

Зянон, здоровья тебе, долгих лет жизни, и неустанной борьбы за освобождение и процветание Беларуси.
Родина тебя не забудет. Живе Беларусь!

Ответить
+12 +
Эдуард, 12:06, 14.01

Зянон Станіслававіч, вялікі Вам дзякуй за добрыя словы пра Панамарова. Я таксама ведаў Валерыя і памятаю, як "елі" яго за вострыя, сумленныя фільмы.
Але час усе ставіць на свае месцы. Шкада, што са спазненнем.

Ответить
+10 +
Памяркоўны, 12:39, 14.01

Зянон-гэта глыба,вялікі гуманіст і інтэлектуал. Шкада,што наш духоўна хворы народ у свой час зрабіў фатальную памылку, абраўшы у якасці свайго прэзыдэнта яго антыпода.

Ответить
+4 +
БольшиеНадежды были, 15:14, 14.01

Спасибо Вам, Зенон Станиславович !! Я желаю здоровья Вам и Галине, закомы были и даже фото свидетельствуют об этом! Нам очень не хватает Вас ! Но помня о многих кровавых фактах в Истории, нужно оставаться там, где вы есть! Всегда уважала Вас и ваших соратников.
Член рады БНФ Фрунзенского района г. Минска.
С тоской вспоминаю наши замечательные митинги и шествия! Когда со всех районов города шли многочисленные колонны в центр, а возглавлял нашу колонну незабвенный уважаемый Человек - полковник Геннадий Викторович Банкевич.

Ответить