25 апреля 2024, четверг, 3:44
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 14
+112 +
Это "песец"..., 19:46, 26.02

Похожэ шурык даигрался у "талерантнасць" -Народ у бешенстве....

Ответить
+116 +
ola, 20:00, 26.02

Уже заметно, как проплаченные тролли начали выливать потоки грязи в коментах на ютубе. "Украинцы", рассказывающие, что "у нас в украине скоро тоже введут налог на тунеядцтво, и вообще у нас все плохо, ничего с изменилось с майданом". Коменты :"хотите как на украине?" (ага, а в россии с фекальными сталактитами лучше).
Истерия, якобы в гомеле кричали "путин помоги" и пр....
Информационная война идет очень серьезная. не доверяйте коментам, всю информацию надо проверять и не вестись на провокации. А то развелось в сети "украинцев", "белорусов", подозрительно обходными путями играющими на руку русскому миру.

Ответить
+111 +
с, 20:02, 26.02

ЛЮДИ, ЭТО КРУТО!!! МОЛОДЦЫ!!! ТАК ДЕРЖАТЬ!!!

Ответить
+82 +
Люстэрка , 20:08, 26.02

Адразу пасля выступу жанчыны з другога відэа на 102 хвіліне онлайн трансляцыі Белсату глядзіце два яшчэ больш моцных выступа:Жанчына патрабуе змены палітычнага ўкладу:адмяніць пасаду прэзідэнта і стварыць парламенцкую рэспубліку.''У нас няма акрамя Лукашэнкі ніякай ўлады. Адзін чалавек - гэта не дзяржава. Усё вырашае адзін чалавек, Адзін чалавек гэта ''цар і бог', і ен што хоча, то і робіць. У яго не хапае ні ведаў, ні паўнамоцтваў. Ён вырашыў і зрабіў. Таму мы так жывём. Пакуль мы не пераменім сістэму ўлады, не зробім парламенцкую рэспубліку, у нас нічога не будзе! Лукашэнка збіраецца зноўку перапісаць Канстытуцыю і будзе наследная ўлада як ў Севернай Карэі'', гаворыць жанчына.
Адразу пасля яе бярэ слова іншая жанчына, якая гаворыць, што ўмовы, у якіх апынуліся беспрацоўныя Беларусі падпадаюць пад артыкул 127 Крымінальнага кодэксу ''Генацыд'': дзеянні, накіраваныя на стварэнне невыносных умоваў жыцця, якія вядуць да поўнага ці частковага фізічнага знішчэння пэўнай сацыяльнай групы.

Ответить
+55 +
Виктория, 20:56, 26.02

И про геноцид я тоже недавно стала думать, никак иначе это не назвать, если человека загоняют в условия, невозможные для существования,

Ответить
+95 +
за 20 лет уже, 20:25, 26.02

Неужели просыпаются? Неужели надоело содержать сипатого подонка со стадом таких же обнаглевших?

Ответить
+42 +
мощные высказывания, 20:30, 26.02

Знает он эти мощные всказывания и его прислуга тоже, особенно гнилая гебня. И высказывания эти не очень культурные, хотя цензура здесь законом не допускается, и на каком уважении они основаны всем уже давно известно.

Ответить
+82 +
ttt, 20:33, 26.02

У людей так накипело что уже просто сил нет этот беспредел терпеть.

Ответить
+69 +
Кон, 20:44, 26.02

БРАВО!БЕЛАРУСЫ!

Ответить
+14 +
вв, 21:06, 26.02

no comment

Ответить
+22 +
андрей, 21:35, 26.02

Кочан Ваш совсем ни на что не годится. А бескочанные вожди нам не нужны.

Ответить
+44 +
Вілы, 21:40, 26.02

Няма маральных сіл гэта слухаць, а як жыць на 150 руб в месяц? Дый 250 нічым не адрозьньваюцца ад 150 - проста там трэба піць воду (калі яшчэ вада бясплатная?..) бо на 150 руб ня купіць ні гарбаты ні цукру, ні млека, ні масла, а на 250 руб мага дазволіць сабе - адзін пакет малака ці кяфіру на 3 дні... Лямпачку перагарэлую няма за што купіць, не кажучы пра краны, якія ламаюцца, цякуць і няма за што купіць!
Хопіць выціскаць з народа апошнюю кроў! Аадно ТВАЁ "ЖКХ" чога каштуе?!.. А ЦЭНЫ! А карміць адзяваць Тваех целаахоўнікаў - "амон, милицыю" - УХАДЗІ ды зьвярні нарбаванае (награбленае)!..

Ответить
+21 +
а то, 22:55, 26.02

Молодца, добрые людцы, вперед заре навстречу!

Ответить
+8 +
Зверь, 5:26, 27.02

Никуда уйти Он не должен - должен ответить, ответить по закону. Есть законодательство, ответственность гражданская, уголовная, есть военные преступления и Это преступление перед собственным народом. Не уйти, не уползти он не должен, иначе придёт следующий экспериментатор.
Вы забыли, Господа, про невинно расстрелянных, пропавших без вести.

Ответить