29 марта 2024, пятница, 13:52
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 5
+19 +
azhbeta, 11:42, 14.01

Дзякую, спадарыня Івонка за віншаванне і вашыя надзеі на лепшую будучыню краіны! Вядома, што беларусы, будуць святкаваць гэтае вялікае свята, але Беларусь зноў знаходзіцца пад гнётам маскоўскай Арды, таму з упэўненасцю магу сказаць, што святкаванне будзе только сярод беларусаў, а на дзяржаўным узроўні - толькі прыгнет і жорсткае замаўчванне такой вялікай даты. І ўсе для таго, каб беларус не стаў свободным.

Ответить
+11 +
Валентина, 12:23, 14.01

Я не падтрымлiваю якую адну партыю, але падтрымлiваю свой народ, зямлю, мову i нацыянальную спадчыну. Трэба, каб была шматпартыйнасць, чэсныя выбары на усiх узроунях, канкрэтныя праграмы i канкрэтныя людзi. Толькi разам беларусы
могуць штосьцi зрушыць.
Як любы настаунiк па духу, я хачу лепшага, для сябе ужо нiчога не атрымаю, але для наступных пакаленняу зрабiць трэба. Вось толькi захочуць лi гэта зрабiць самi людзi?!

Ответить
+7 +
azhbeta, 12:48, 14.01

ВАЛЕНТИНА, 12:23, 14.01 Зразумела людзі не захочуць, бо, мабыць, думаюць так як і вы: "не падтрыіліваю ні адну партыю". А ў цывілізаваным свеце, дзе людзі жывуць, а не выжываюць, людзі дакладна ведаюць правіла: ёсць улада, ёсць апазіцыя. Калі ўлада не спраўляецца, надаела ці што яшчэ, да ўлады людзі выбіраюць апазіцыю. А ў нас усё так: не спраўляюцца, але мы выберам каго-небудзь з яго каманды, у асноўным камуністаў. Як з лукашенкам атрымалася. Ну, дык, прабачьце чаго хацелі, тое і маеце. Шкада толькі, што сваім рабствам падзеліцеся і з наступнымі пакаленнямі.

Ответить
+4 +
недароблены, 12:41, 14.01

Пэўна ж, гэтую святую дату будут здзначаць духоўныя волаты, у якіх любоў у душы да сваёй Бацькаўшчыны не здолеў задушыць чырвоны тэрор.
Наш прэзідэнт Івонка Сурвіла! Жыве Беларусь!

Ответить
-6 +
Валентина, 17:15, 14.01

Трэба палажыць у аснову партыi альбо руху дзейнасць, праграмы, тое, што прынясе тая альбо iншая партыя для народа. I, еслi народ мае чэсныя выбары, выбiраць пэуных кандыдатау. Адным лозунгам Жыве Беларусь нiчога не зробiш, трэба над усiм папрацаваць пачыная з сельскай мясцовасцi да вышэйшай улады. Я за парадак у беларускай хаце, хто навядзе гэты парадак, таго я i падтрымаю.
Хата, Беларусь мяне вельмi хвалююць.

Ответить