20 апреля 2024, суббота, 6:58
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
+29 +
Курапаты, 20:28, 3.12

Требую от руководства страны ( в т.ч от парламента ) пожизненную гарантию ( т.е. до глубокой старости) на достойную жизнь , современного человека (в современном обществе) . Импичмент председателю отсталого колхоза!

Ответить
+46 +
МАРЫЛЯ, 20:47, 3.12

Жудасна гэта чытаць! Што зрабілі з нашай Айчынай! Няўжо такое магчыма ў ХХ1-м стагоддзі ў цэнтру Еўропы? Беларусы, як мы можам цярпець такі здзек над сабою! Аб нас выціраюць свае ванючыя ногі, тыя хто пры ўладзе і хто ёй служыць! Яшчэ і двух тыдняў не прайшло, як нас ізноў абалванілі, калі дзяржаўнае злачынства назвалі выбарамі! А потым прадставілі нам дэпутатаў, якіх мы не абіралі. Бо іх абраў сам галава банды, а няшматлікія выбаршчыкі апынуліся толькі статыстамі! І нахабная банда працягвае сваю подлую працу па здзеках над неабыякавымі да сваёй Айчыны людзьмі! Калі, нарэшце, лопне нашае цярпенне, землякі? Божа! Ратуй і захавай нашу пакутніцу Беларусь!

Ответить
+15 +
ы, 23:01, 3.12

Ну вядома. Акупацыя і ў ХХІ стагоддзі магчымая. Асабліва калі народ не змагаецца. На Бога канешне спадзявацца добра, але ратаваць самім трэба.

Ответить
+31 +
з народу, 20:49, 3.12

КХП БНФ- сьвятло беларускай палітыкі.

Ответить
+19 +
Десант, 21:21, 3.12

Соовет ментам.Встаньте возле Северного кладбища.Там каждый день столько несанкционируемых шествий....

Ответить
+20 +
дружинник, 21:42, 3.12

А почему перед выборами на разрешенных акциях ломали аудиоаппарартуру нападали на участников милиция все видела и никого из нападавших не задерживала Где была доблестная милиция поечмеу не охраняла

Ответить
+12 +
Вітаўт, 22:01, 3.12

Нажаль суд выканае ўсё што дыктатар яму загадае. На Беларусі няма незалежнага, безстароннага суда. Але змагацца трэба, гэтая дыктатура ўжо ледзь трымаецца.

Ответить
+12 +
ы, 22:57, 3.12

Пляшывы крамлёўскі Чорт зусім азвярэў. Што наступнае? Будзе беларусаў за Вялі́кдзень і Раство судзіць у кацлягеры "Лукамор'е"?

Ответить
+13 +
сож, 23:57, 3.12

Міліцыянты зь Першамайскага і Савецкага РУУС Менску патрабуюць ад арганізатараў больш за 9,5 тысяч рублёў за паслугі ў ахове шэсьця
-----------------------------------------------------
"Работа милиции" аплочваюцца грамадзянамі РБ - падатнікікамі са сваех падаткаў,!
"Милиция, судьи и лжесвидетели" якія ў РБ назваюцца "правоохранительными органами, работая в тесной криминальной связке, фактическти создали в РБ, за 26 лет, Узаконенные Банды - Тройки, цель которых одна - отжим чужого имущества у бесправных граждан!
Фактически этим Бандам "три в одном" - Тройкам,
Лукашенко дал "карт-бланш" на ограбление, "в виде штрафов", той части населения, которая сопротивляется рабству, басправъю и полному бандитскому беспределу, которое наладил в РБ Лукашенко.
Над Лукашенко - главарём Банды никакого контроля нет!..

Ответить
+1 +
Государственныйрэкет, 13:05, 4.12

Міліцыянты зь Першамайскага і Савецкага РУУС Менску патрабуюць ад арганізатараў больш за 9,5 тысяч рублёў за паслугі ў ахове шэсьця.
Государственные рэкетиры.

Ответить