20 апреля 2024, суббота, 3:22
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
+31 +
юзя, 12:26, 22.04

Амаль як 25 гадоў таму ў Беларусі - Пазняк перамог толькі у адной вобласці краіны, а сіпаты Луй - з вялікай перавагай па ўсіх астатніх !
Во было радасці ў народа - на ўсю Беларусь!
Зараз успамінаюць і шкадуюць, што Пазняка не слухалі....

А ва Ўкраіне - праз месяц-другі за галаву будзеце хватацца ад слоў і ўчынкаў самага маладога прэзідэнта ў гісторыі
Ці вытрывае самы малады і самы смешны хаця б паўгода на пасадзе?

Ответить
+48 +
рб, 12:30, 22.04

Петро сделал для Украины больше,чем вся предыдущая власть за десятилетия не сделала.И то что он проиграл в ЧЕСТНОЙ борьбе без админ. ресурса-это тоже его победа демократии.А его вчерашняя речь на пресс-конференции просто фэнтази,без воды всё по пуктам,всё объективно и логично.Уровень IQ просто поразил.Но многим важнее СЕГОДНЯ и СЕЙЧАС.А так только в сказке,главное чтобы конец у сказки был счастливым для Украины.Очень большие сомнения есть.
====================================
Каждый,кто пытался сделать Рай для всех,черпал вжохновение в собственном Аду.
Ницше

Ответить
-39 +
ЗЭХЭР, 12:36, 22.04

Не смешите. Петя договорился стать премьер министром. его проделки /на много миллиардов/ никто расследовать не будет. Всё схвачено и проплачено.

Ответить
+18 +
бот, 12:59, 22.04

очень многим людям надо ещё лечиться от конспирологии

Ответить
-17 +
бот, 13:01, 22.04

видел я его ай кью на дебатах без суфлёра

Ответить
+26 +
Quebeck, Montreal., 13:11, 22.04

Очень жаль что обыватель в Украине не смог оценить
грамотного Порошенко , на Зеленского смотрят сейчас как на мессию!!! Ну ну, ещё не вечер.

Ответить
+45 +
ЯЗЭП, 12:40, 22.04

Львоў- захад украіны, там жывуць сапраўдныя чыстакроўныя ўкраінцы, якія біжэй за астатніх да Еўропы! Дарэчы рускія вельмі іх баяліся і абзывалі "бандэраўцамі"! Астатнія вобласці Расеі ўдалося абрусіць. Таму гэтыя астатнія вобласці і не падтрымалі таго кандыдата, якога не любіць іхні любімчык- фюрэр Арды! Бо калі з Парашэнкай ён ведая, што не здолея не аб чым дамовіцца! То ёсць пакуль такі шанс навязаць свой погляд маладому прэзідэнту Украіны!

Ответить
-22 +
Slav, 13:20, 22.04

Где стоят фабрики Порошенко там и голоса за него. Соврпдение? Не думаю.

Ответить
+12 +
Николай, 15:04, 22.04

К сожалению, большинство, вернее, более трети украинцев столь же примитивны, как и вы.
Фабрики Зели стоят по всей остальной Украине по вашей логике? Не несите чушь.

Ответить
+20 +
ЯЗЭП, 13:58, 22.04

Самая важная перамога Парашэнкі ў тым, што ён не ўзяў прыклада са сваіх паўночных і ўсходніх "братоў"! Не паплаціўся дэмакратыей і асабістым гонарам за чалавечаскія слабасці- смагу да ўлады! Таму ён здае свайму зменшчыку дэмакратычную Украіну! Для якой, за сваё прэзідэнтства, ён зрабіў шмат! Гэта зразумеюць тыя, хто яго не падтрымаў, але крыху пазней!
Слава Украіне!

Ответить