29 марта 2024, пятница, 9:33
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 19
+32 +
Алекса, 14:25, 29.01

Сейчас тем более нельзя торговаться с Путиным - отдаст в любом случае,но если торговаться, то можно вернуть непонятно что на невыгодных для Украины условиях,это во - первых, а во - вторых, а кто будет платить за разворованные и вывезенные в Россию станки,оборудование,целые предприятия, за уничтоженную инфраструктуру,за затопленные шахты, в которых боевики до сих пор "находят" вооружение, за поранные свободы населения,убиство 12 тысяч ни в чём не повинных людей?

Ответить
0 +
26:0, 19:49, 29.01

На сустрэчы ў Парыжы Лубянка атрымала, што жадала.

Сказкі пра публічныя псіхі Суркова - гэта густы інфармацыйны туман, які пускае Крэмль.

Вось вам дэталёвы аналіз па пунктах той сустрэчы на канале UkrLife TV:

"Илларионов: на Нормандской встрече Украина проиграла России со счётом 26:0"

Паглядзіце, калі ласка.

Ответить
-10 +
зе+, 20:41, 29.01

На апошней нармандскай сустрэчы ўкраінскі бок выціснуў з Путлера ўсё магчымае.
Мінскія пагадненні Парашэнкі вяжуць ногі да эфектыўных дзеяннеў.
Бездарны былы кіраўнік краіны загнаў вырашэнне пытання па Данбасу у глухі кут.

Ілларыёнаў выдатны эканаміст і не вельмі добры аналітык палітычных дамоў.

Ответить
+1 +
Аналіз, 1:27, 30.01

Пачытайце, калі ласка, дакумент - камюніке, якое падпісаў Зеленскі - Ілларыёнаў робіць аналіз кожнага пункта і нават кожнага сказа - ўсяго 26 негатыўных момантаў для Ўкраіны і ўсе яны на карысць Расеі.

Таму Ўкраіна нічога не атрымала, а толькі страціла:

- пашырэння кантроля ОБСЕ (дзе шмат расейскай агентуры)
- выкананне менскіх пагадненняў (шкодных для Ўкраіны)
- формула Штайнмаера (вялізарны мінус для Ўкраіны)

і г.д. - паглядзіце, калі ласка, інтэрвью - там ўсё па пунктах.

Ответить
+57 +
ZB-BY-BULBASH-BREST, 14:26, 29.01

Во отоно как значит! А весной русскомирная нечисть опьяненная оккупацией украинского Крыма вовсю вопила про какую-то новороссию от Луганска до Одессы и что Харьков и Днепротровск (Днепр) типа их!!! Сейчас что-то уже не вопят!!! 😆👍

Ответить
+4 +
СВАЯК, 14:49, 29.01

Хутчэй яно так і атрымаецца! Бо РФ не проста цягнуць за сабою тыя "дыбільныя" новастварэнні Суркова. Калі не атрымалася запланаваная з пачатку"Новарасея", то гэтыя "ДНР і ЛНР"- гэта ліш бы што! Вось толькі ўзамен гэтых тэрыторый Пуцін запатрабуе забыць пра Крым! Ці супакоіць гэта Украіну?

Ответить
-11 +
зе+, 20:45, 29.01

Зяленскі не пойдзе на прызнанне Крыма расіянскім.
Пуцін ахалоджаны санкцыямі і паразамі ва ўсіх галінах імперыі.
Светавы ціск яго пужае, і ён даспявае аддаць частку Данбасу.

Ответить
+40 +
13), 15:15, 29.01

Вот что санкции животворящие делают.)

Ответить
-21 +
шота будет, 15:24, 29.01

А с чего бы это? Американская разведка заподозрила Зеленского в двойной игре после тайной встречи с Сурковым в Омане. Власть молчит. Оппозиция ведёт следствие. Импичмент? Подождём до весны...

Ответить
+25 +
ZB-BY-BULBASH-BREST, 15:44, 29.01

А что ждать до весны? Нету твоей новороссии которую ты ждал аж 6 лет! 😎☝

Ответить
+30 +
777, 15:34, 29.01

Ничего....ещё чутка подождать и отдадут за так....а прищемить хвост так ещё отдав территории обратно заплатят контрибуцию.

Ответить
+26 +
ZB-BY-BULBASH-BREST, 15:46, 29.01

Отдадут без вопросов....ватанам жрать на рашке нечего и вопрос Донбасса у них на кремле потиху слился как и их куратор русскомирной нечисти Сурков!!! 😎☝

Ответить
+5 +
Адам, 15:54, 29.01

Зяленскі перайграў Пуціна? Яшчэ чаго! Гэта Майдан перайграў і Пуціна, і Зяленскага, не даўшы ім стварыць новы "Мюнхен"

Ответить
+2 +
Палешук, 17:16, 29.01

«Пуцін гатовы здаць «ДНР» і «ЛНР», засталося толькі дамовіцца»
*
Гэта не навіна і не адкрыццё. Райх ужо некалькі гадоу прапануе павярнуць Лугандон за кошт прызнання за ім Крыма. На край забыць Україне пра яго наусёгды. «Засталося толькі дамовіцца» як утуліць ракавую расейскую пухліну у цела пакуль ящэ кволай Украіны. Гэта і 2.5 млн расейскага шавіністычнага электарату Лугандона у палітычнае жыццё Украіны і няздужны эканамічны цягар разбуранага регіёну, і ідэалагічная выбухоука для ужо спраужняй грамядзянскай вайны.
Дамоуленасць мабыць ёсць, таму як прэзідэнт украінцоу ужо кажа, што няма розніцы паміж калябарантамі і патрыётамі - для яго цяпер усе яны аднакава рауные грамадзяны. Грунт для зараження краіны расейскіма метазтазамі гатуецца.

Ответить
-19 +
Вітаўт, 20:13, 29.01

Данбвс і Крым хай здае разам, не таргавацца з Путлерам.

Ответить
-1 +
Barista, 20:21, 29.01

В россии нет понятия "договориться" , есть только "порешать". Смысл второго определения диаметрально противоположен первому.

Ответить
-17 +
Следопыт, 7:00, 30.01

Отдадут днр и лнр в обмен на крым

Ответить
0 +
Крыс, 9:21, 30.01

По поводу отставки правительства: никакого "негатива" путин на себя не берёт. Все экономические и социальные проблемы будут возложены на "папиредников". Задача нового правительства - как-то попытаться решить существующие проблемы. Отсюда ввод политически импотентных технократов. Другое дело, что экономические проблемы порождены политическим курсом, об изменении которого речь совсем не идёт. По поводу "лугандонии": безусловно их сдадут. Вопрос лишь в торге за условия. Уж очень необходимо снять хоть наиболее ощутимые санкции. То, что это лишь несколько продлит агонию режима: опять же отсылка к неизменному политическому курсу, смена которого смертельна для режима.

Ответить