28 марта 2024, четверг, 23:23
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
+76 +
Оршанский барбос, 10:29, 26.10

В добрый путь!

Ответить
+70 +
Назар, 10:47, 26.10

Главное: никаких переговоров с начальством и идеологами!

Мы ждем таких новостей: политзаключенных выпустили, а Лукашенко бежал (арестован, пропал, задохнулся, умер).

Эти новости мы можем узнать из Интернета, а идеологи пусть заткнутся! Нам нечего их слушать!!!

Ответить
+64 +
Революционер, 10:38, 26.10

Душим банду ТАРАКАНА по всему фронту! Хватит зваться быдлом, ПОРА СТАТЬ НАСТОЯЩИМ И ГОРДЫМ НАРОДОМ!!!!!!!

Ответить
+16 +
ufo, 11:47, 26.10

Лукаша на тюремные нары.

Ответить
+61 +
ашавурак, 10:44, 26.10

Няхай мянты идуць да станкоу, яны жа ж такие умелые и бравыя хлопцы!

Ответить
+24 +
Bdfy, 11:44, 26.10

лука должен уйти, чтоб духу его не было, чтоб растворился, испарился, накрылся медным тазом, сгинул, сдох....

Ответить
+25 +
Vinc, 11:44, 26.10

Быстрее раскачивайтесь, ребятки.

Ответить
+27 +
Все жмём!, 11:58, 26.10

Давайте все! Не мыслимо чтобы Таракан продолжал свою власть! НЕ МЫСЛИМО!!!

Ответить
+24 +
лесник, 12:00, 26.10

Это наш самый лучший шанс заставить власти выполнить требования народа. Марши дают какой-то результат но приносят ощутимые потери в наших рядах.А штрафы идут только на зарплаты омону. А когда будут проходить забастовки то и платить будет нечем ментам. А на общественных началах они вратли согласятся так прислуживать луке.

Ответить
+6 +
католiкi з народам, 12:47, 26.10

бiскуп Юрый Касабуцкi «Дарагія мае сябры! Бог даў нам вельмі моцную і дзейсную зброю - дар малітвы. Мы вельмі шмат молімся за нашу Бацькаўшчыну, ....Хтосьці нават быў пакараны за сваю малітву, трапіўшы за краты альбо атрымаўшы штраф, бо камусьці не спадабалася месца малітвы.
Тое, што адбываецца ў нашай краіне, сведчыць аб неабходнасці ўзмоцніць нашу малітву, не спыняць яе і не баяцца цяжкасцяў.Сёння [у нядзелю] наш народ атрымаў чарговую порцыю насілля і жорсткасці з боку «праваахоўнікаў», многіх брутальна затрымлівалі і кінулі за краты. Я заахвочваю маліцца за ўсіх пацярпелых, збітых, параненых…Перш за ўсё, каб крыўда і боль не перараслі ў нянавісць і агрэсію, жаданне помсты… Каб усе мы змаглі захаваць сваю ЧАЛАВЕЧУЮ годнасць, салідарнасць, неабыякавасць, каб у гэтыя хвіліны выпрабаванняў мы падтрымлівалі адно аднаго і адчувалі сябе адным народам.Я заахвочваю маліцца таксама за тых, хто дае і выконвае злачынныя загады, дае несправядлівыя прысуды… Мы асуджаем насілле

Ответить