20 апреля 2024, суббота, 0:03
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 18
+67 +
Беларус, 13:46, 25.03

Дзякуй, Зянон! Са святам! Жыве Беларусь!!!

Ответить
+30 +
ы, 15:01, 25.03

+1
Каб дзядзька Занон стаў першым прэзідэнтам не было б у нас зараз такой бяды ў краіне. Гэты чалавек зрабіў бы ўсё для беларусаў і Беларусі.

Ответить
+9 +
злая бабуля, 17:12, 25.03

А он бы возможно и стал, если бы результаты голосования не были подменены.

Ответить
+42 +
Сержа, 14:21, 25.03

БЕЛАРУС, 13:46, 25.03
Дзякуй, Зянон! Са святам! Жыве Беларусь!!! +++++++++++++++++++++++++Жыве вечна ! Cа святам !

Ответить
+46 +
Бефар., 14:21, 25.03

З Днём Волі, беларусы !

Ответить
+51 +
Мх, 14:27, 25.03

Усіх са Святам! Жыве Беларусь! Настаў год калі мы проста павінны вызваліцца.

Ответить
+12 +
сваяк, 14:41, 25.03

Па-першае павінны выжыць і аб'яднацца.
Тады лукашэнкі самі ўцякуць.

Ответить
+16 +
зяма пінхасік, 15:40, 25.03

самі яны няўцякуць ніколі. ім трэ памагчы. а пакуль што уцякаем мы!

Ответить
+12 +
сваяк, 16:01, 25.03

Мы не ўцякаем. Проста не за тымі ідзём.
Трэба слухаць Зянона, тады мы і пераможам.

Ответить
+54 +
ЯГОР, 14:35, 25.03

Дзякуй табе Зянон за віншаванні! Бо ты застаешся для нас сымвалам волі, беларускасці і аптымізму! Здароўя табе! Засцерагайся гэтага каронавірусу!

Ответить
+33 +
Прыхильник Пазьняка, 14:40, 25.03

Беларусы, усих нас са святам Днем Воли. У нас есць шанс у гэтым годзе зрабиць так, каб людзьми звацца, усе залежыць тольки ад нас самих ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ!ь8

Ответить
+15 +
сваяк, 14:46, 25.03

Усіх разумных беларусаў, (хто за Пазьняка) са святам !
Мы зрабілі многа памылак яго не слухая.
Цяпер трэба яго слухаць.

Ответить
+30 +
Толькi разам!, 14:53, 25.03

Раніцай дзеці не пайшлі на працу, а ўнукаў не адправілі а ні ў школу, а ў садок. Перад сняданкам прачыталі малітву "Ойча наш", як заклікаў хрысціян Папа Рымскі. А як щырыя. беларусы мы паўтарылі 3 разы, каб пазбавiў нас ад Лукавага. Маючы на ўвазе вирус ў кароне з
ўсей яго сямьёй. Нам сваiх дзетак i ўнукаў трэба гадаваць!!!!! У вечары памянем загiнуўшых за Беларусь, за жывых змагароў, за нацыю i нашу Перамогу над хеўрай! Прабач нас, Беларусь!

Ответить
+20 +
зяма пінхасік , 15:42, 25.03

Жыве Беларусь!

Ответить
+26 +
Хлопцы Балахоўцы, 15:54, 25.03

Зянон Станіслававіч, Вы для нас былі,есць і будзеце гонарам Нацыі. Са сьвятам Вас.Жыве Літва-Беларусь!

Ответить
+22 +
михаил, 16:18, 25.03

25 марта 1918 года-этот день действительно есть Днем Воли и независимости народа Беларусь, объявленный БНР в тех этнографических границах которые были определены еще профессором Карским в 1903 году.. На жаль великий безмозглый крапивник не знает историю государства ВКЛ поскольку его родными братьями стали те с кем на протяжении нескольких столетий боролись наши предки. Прекрасно что есть в Беларусь народ который помнит свою историю и ежегодно отмечает День Воли, придет время когда этот день станет главным днем, днем праздника для народа Беларусь.

Ответить
+9 +
гыгы, 19:04, 25.03

На жаль беларусы повелись на сипатого шизофреника...
Вот за такокого бы президента стыдно бы не было.

Ответить
+5 +
Вiктар, 21:11, 25.03

Зянон Станiслававiч лiдар беларускага нацыянальнага адраджэння! Моцнага Вам здароўя и доўгiх гадоў жыцця!

Ответить