18 апреля 2024, четверг, 14:25
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 8
+37 +
печка, 23:52, 6.05

цикава, а террорист лука еще не разжаловал в рдоавые маршала Жукова, который служил ссср еще до луки, как например и Бородач? а наполеона , гитлера не разжаловал? вофка путин, сматры, а то и тебя разжалует, дураку закон не писан.

Ответить
+16 +
ВІТАЎТ, 0:35, 7.05

Лукашэнка ўжо труп, на яго ніхто больш не зьвяртае ўвагі, апрача ягоных платных карнікаў.. Што ён яшчэ дрыкаецца, дрозьніць ЕС, псуе эканоміку і ўсё да чаго датыкаецца, гэта толькі ідзе яму на горш.
Вітайма ужо блізкую будучыню, паварот Беларусі назад у Еўропу, аднаўленьне эканомікі, паварт правоў чалавека, нацыянальнай і палітычнай свабоды і агульнага дабрабыту для ўсіх.

Ответить
+23 +
Сашуньчик, 4:23, 7.05

Пугать ежа голой ж@й?Это в его стиле.

Ответить
+23 +
DZE. TAL, 7:57, 7.05

дурак дураком погонят. Его свои и уберут.

Ответить
+23 +
фы, 8:45, 7.05

....Он готов хоть всю страну сгноить, только бы остаться у власти. Неужели это кому-то до сих пор непонятно?

Ответить
+8 +
Антытыранія, 9:25, 7.05

...если скажем ЕС не будет покупать наши продукты, то куда мы их будем девать?... І чаму гэта ЕС ніяк не адмовіцца ад куплі нашых прадуктаў? Вынікі прэзідэнцкіх выбараў не прызналі, Лукашэнку прэзідэнтам не лічаць, прызнаюць массавыя парушэнні правоў беларусаў у Беларусі. А вось сваіх паслоў із Беларусі не адзываюць, беларускіх не высылаюць із сваіх краін, куплю нашых прадуктаў не перарываюць... Пры гэтым нам унушаюць, што на рынку ўсякіх прадуктаў дастаткова - што бензіну, што харчавання. Не могуць быць добрыя наступствы ад такой палітыкі. Якая палітыка, такія і наступствы. Палітыка ўлагоджвання Гітлера так і напамінае аб сваёй катастрафічнасці

Ответить
+6 +
слепой, 9:48, 7.05

Сослепу прочел заголовок "экономист лукашенко..." - и за секунду успел сильно удивиться. Потом разобрался в своем опрометчивом удивлении и посмеялся над собой.

Ответить
+11 +
Фома, 9:56, 7.05

Синепалый не понимает, в силу своей генетической неполноценности, что теперь его "базар" будет иметь последствия.

Ответить