29 марта 2024, пятница, 14:52
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 16
+16 +
BelyRus, 10:17, 26.07

А я всё думал: Счего же вазовцы слизали табуретку (ВАЗ-2108/09)? Не верил еще тогда, что сами придумали дизайн. Не ошибся-таки.

Ответить
0 +
Ласточка, 10:38, 26.07

Порше дорабатывали дизайн восьмёрки, продували в аэродинамической трубе. Добавили трамлин-ступеньку на крыше для обрыва потока воздуха, что улучшило обтекаемость. Вечная машина не та, в которой заложен большой ресурс, а та которая легко и дёшево ремонтируется.

Ответить
+2 +
эво люция, 10:58, 26.07

Скажем отдельные узлы можно сделать легко заменяемыми, но сам кузов со временем и выглядит устаревшим и аэродинамика может не соответствовать, потому что вроде исследования этих вопросов не прекращаются.

Ответить
+7 +
Ясь Вiленскi , 11:07, 26.07

Затое зараз, 2-хвагавы махавiк, дэмфер, аперажальная муфта дый далей, зроблена, каб усё псавалася, дый як мага болей грошай з клiента выцягнуць

Ответить
+4 +
лжейцукен, 11:18, 26.07

Хотели в порше, а построили в Запарожце.

Ответить
0 +
Хтось, 11:33, 26.07

Мені неймовірно цікаво: хто із тих, що пише в коментарях про поганих маркетологів, яким аби побільше грошей з клієнта витягти, хто з них хотів би їздити на тісному (тоді такі автомобілі не вважались тісними, тоді це був стандарт) карбюраторному автомобілі із потужністю двигуна 75к.с., з великою витратою пального (а вона за визначенням в карбюраторному двигуні не може бути малою) із триступеневим (!) нехай і супернадійним автоматом?

Ответить
+4 +
Xenos WIGHT, 12:33, 26.07

Два соседа до сих пор на таких ездят и не жужжат. Причём машинам столько лет, что любая современная иномарка не проживёт даже половины этого срока.

Ответить
+12 +
Xenos WIGHT, 11:51, 26.07

Если будет выпущен автомобиль со сроком службы 30 лет, кто тогда каждые пять лет будет покупать новую машину? Сразу лютая потеря прибыли сервисниками, производителями и продаванами, а это миллионы и миллионы рабочих мест. Именно поэтому фактически запрещено строить автомобили всем, кроме особо избранных фирм - разумеется, под предлогом заботы об экологии и безопасности.

Ответить
0 +
Хтось, 12:13, 26.07

Я купуватиму бо, наприклад, вже зараз термін служби автомобілів складає як мінімум 15 років або 300 тис.км. Це не вигадані мною цифри, це офіційна специфікація не найнадійнішої марки Рено, котру вони присилають в нашу компанію коли замовляють нам розробку електроніки. 15 років це лише в два рази гірше, ніж 30 років, але давайте озирнемось на 15 років назад які тоді були автомобілі:
а) гірша пасивна безпека (Euro NCAP).
б) гірша паливна економічність. Наприклад, якщо зараз автомобіль їсть на 0.5л/100км менше бензину, то за 300тис.км. Ця різниця складе 1500літрів або грубо за українськими цінами $1500.
в) гірша екологічність
г) гірша активна безпека (усі ці чарівні системи на три літери: ESP, EBD, і т.д.)
д) менші габарити (так, салони автомобілів мають тенденцію потроху підростати)
е) гірша динаміка (турбовані двигуни за визначенням мають рівномірніший крутний момент та більшу потужність.
Тому я оновлюю свої автомобілі раз на 6-7 років.

Ответить
+1 +
Xenos WIGHT, 12:27, 26.07

"гірша паливна економічність. Наприклад, якщо зараз автомобіль їсть на 0.5л/100км менше бензину, то за 300тис.км. Ця різниця складе 1500літрів або грубо за українськими цінами $1500" - то есть для того, чтобы за 15 лет сэкономить на топливе 1500$, каждые 6-7 лет менять машину за 15000$? Экономия такая экономия :)

Ответить
0 +
Хтось, 13:51, 26.07

Економія на паливі - це лише одна із складових. Наприклад, коли я купую новий автомобіль, я три роки в нього не вкладаю ані копійки. Тоді вкладення починають рости, бо як не крути, але треба міняти шини, диски, колодки, ремені, амортизатори і т.д. Ваші знайомі, які їздять на автомобілях 30-40 річної давнини, може проїжджають на них в рік по 10 тисяч, а може й ні. А я щороку по 33 тисячі наїжджаю і мені машина повинна їздити, і не ламатись, а ще бути комфортною, бо як не крути, я в ній проводжу десяту частину свого життя.

Ответить
0 +
Євген, 14:25, 26.07

навіщо брехати? "ані копійки" - паливо три роки хто вам дарує? Масло моторне - заміна кожні 5-10 тис км (разом з фільтром), фільтр салона - 2 рази в рік, фільтр двигуна повітряний - хоча б раз у рік, амортизатори передні - 1 раз на рік, гальмівні диски - 1 раз в два роки. А шини зимоій і літом три роки тіж самі?
Чи ви з тих, хто ігнорує нормальне обслуговування авто і після вас автівку відразу на звалище можна викидати? Мабуть і стакани від кави кидаєте на задні сидіння до стелі?

Ответить
+2 +
Xenos WIGHT, 14:25, 26.07

"Наприклад, коли я купую новий автомобіль, я три роки в нього не вкладаю ані копійки" - на новом один сервис чего стоит. Иначе гарантия помашет ручкой. А если новый и в автокредит, от дополнительных расходов вообще взвыть впору.

Ответить
+1 +
Евген, 13:45, 26.07

" С ним на СТО наверняка стало бы меньше работы" - Ха-ха!!. На сто вам бы сказали "что за хню ты купил" и начали бы все переделывать под любимый папкин жигуль

Ответить
-1 +
weishno-r@protonmail, 13:52, 26.07

Ну, Porshe - далеко до Роллс Ройса.
До Бентли, до Астон Мартина. Даже - до Ягуара с Lotus. Германии вообще нечем гордиться в плане эксклюзивной долговечности. Как и всем остальным, кроме США.
А сия поделка - до боли напоминает DeLorean DMC-12, из звёзд... тьфу, из Назад в будущее.
Недавно, кстати, восстановленная и классно обновлённая марка, хоть и под заказ.

Ответить
0 +
Не все так страшно, 22:50, 26.07

Машины и не должны быть вечными. Ведь наука и конструкторская мысль, а так же природоохранное законодательство идут вперед! А старые моторы и кузова под новые стандарты не переделаешь. Кроме того, от "одноразовых" машин выигрывают не только автопроизводители. Металлургические заводы, геологи, ищущие новые месторождения, химики, программисты, конструкторы и очень многие другие.

Ответить