27 июля 2024, суббота, 2:49
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 22
+74 +
Joker, 20:08, 2.10

Все так! А губопик - это штурмовики Ремма! Омон- это сс, а кгб -сд! Идеология только примитивная - кто не с нами , тот против нас.

Ответить
+25 +
Бойкот, 21:40, 2.10

Что бы ни изRыгали лукашисты, никакого смысла в этом нет. Зачем реагировать на бред ? Этим только они и добиваются своей легализации.
Всем давно уже нужно прекратить какое либо общение с представителями преступного режима, кроме как арестовывать их и их имущество в цивилизованных странах.

Ответить
+39 +
Стас, 20:10, 2.10

Тое, што ён выбудаваў па лекалах Адольфа Г. свой рэжым, гэтага не бачыць ЕЗ, гэтага не бачыць Украіна (памятаеце, як Гардон усхваляў лукашэнку перад выбарамі, казаў, што 67% жыхароў Украіны жадаюць сабе такога кіраўніка). Трэба неяк зрабіць, каб лукашэнка на ўсе 100% паўтарыў шлях свайго куміра - ён павінен пайсьці на кагосьці вайной, каб яго потым забілі. Трэба прызнаць, на сёняшні момант беларусы ніяк не могуць спыніць, а тым больш, зьнішчыць гэтую зграю.

Ответить
+21 +
Ян, 20:26, 2.10

Трэба прызнаць, на сёняшні момант беларусы ніяк не могуць спыніць, а тым больш, зьнішчыць гэтую зграю. яшчэ як могуць уступіўшы ў полк Каліноўскага якіх падрыхтуюць для барацьбы і досведа ( дзясяткі тысяч беларусаў пражываюць у Польшчы Літве Латвіі ) але жадаючых вельмі мала на жаль!!!

Ответить
+19 +
Стас, 20:45, 2.10

Ян, дык зазірні праўдзе ў вочы - шмат хто з'ехаў за мяжу за грашыма. А ў ПКК так проста не патрапіш, яны ваююць за Украіну, а не займаюцца падрыхтоўкай да паходаў на Беларусь. Нешта ніхто не паўтарыў уварванне ў Беларусь, як робяць гэта расейцы з расейскага згуртавання, уваходзячы ў бранскую ці курскую губерніі. Чаго палохацца нападу з боку Беларусі, там міны паўсюль, знішчыны ўсе масты ды дарогі.

Ответить
+1 +
сержа👊, 21:02, 2.10

СТАС, 20:10, 2.10 - падабайка ад мяне , Вы усё добра напісалі, але дапоуню што Гардон з прафесіяналізмам канстатаваў факт, а не сваё захапленне гэтым ублюдкам.

Ответить
+4 +
Стас, 21:31, 2.10

Сержа, гледзячы на тую апытанку, мне не спадабаўся Гардон. Глядзеў сустрэчы з іншымі газетчыкамі - там былі пытанні, не бачыў я нейкіх прамянёў радасці ў вачах журналістаў. Мне Гардон больш напомніў апасля выбараў сіман'ян, прыдыбайла і шчэ аднаго расейца, калі яны тут працавалі, калі лукашэнка нешта спытаўся, ці хочуць яны ведаць нешта (не помню). Як яны матляліся галовамі і ківалі шыямі, якія паскудныя ў іх былі усмешкі, зразумела, за тыя грошы маглі ў прамым эфіры і перад старым на калені паваліцца.

Ответить
+8 +
, 21:50, 2.10

Хлусня . Ён ( гардон ) захоплівауся да екстазу , гэта было відавочна . І потым ня адзін раз пеў як певень у славу рыгоравіча .

Ответить
+49 +
Дед, 20:14, 2.10

Лукавый это попугай копирующий гитлера.
Пугает всех, но может издеваться только над беззащитными, над безоружными.

Ответить
+31 +
dem, 20:20, 2.10

да не, рылом не вышел
колхозная чмоня

Ответить
+39 +
Rd 5, 20:23, 2.10

Рэжым злачынца Лукашэнкі цалкам антыбеларускі і антычалавечы.

Ответить
+21 +
1984, 20:26, 2.10

Лукашенко - идейный последователь Карабаса-Барабаса! Всегда готов на подлости!

Ответить
+36 +
Recycling, 20:27, 2.10

Лукашэнаўскія такк званыя "правахоўныя" органы - здраднікі Беларусі, халуі Масковіі, манкурты, а так сама злачынцы якія што дня твораць злачынства супраць чалавечнасці ў Беларусі і вынішчаюць ўсё беларускае, ад беларускай мовы і беларускай класікі да беларускай гісторыі і культуры, вынішчаюць беларускую інтэлегенцыю і беларускі народ.

Ответить
+35 +
Свобода24, 20:28, 2.10

Наконец-то вещи названы своими именами. К сожалению для белорусского народа, он уже давно эти идеи претворяет в жизнь. А сильные мира сего выражают лишь беспокойство. В 1945 году немецкому народе помогли. Неужели в 2023 году не найдётся сил уничтожить антинародный режим, угрожающий миру. Лукашенко со своит подельником уже равязал войну, а мир стыдливо опускает глаза. Нужно немедленно закрыть все границы с ЕС, чтобч крах режима стал неминуемым.

Ответить
+9 +
сержа👊, 21:06, 2.10

СВОБОДА24, 20:28, 2.10______они даже не стыдятся .

Ответить
+13 +
uni, 20:33, 2.10

Камуністычны і злачынны рэжым выкарыстоўваў каласальную траўму беларускага народа ад вайны дзеля маніпулявання нашым народам, распальвання варажнечы да іншых краінаў, прыхавання памяці пра масавы савецкі палітычны тэрор і масавыя савецкія вайсковыя злачынствы, а таксама дзеля ўмацавання сваёй злачыннай антыбеларускага і антычавечага рэжыму.

Ответить
+18 +
Text, 20:35, 2.10

Камуністы, бальшавікі, сталіністы разам з гітлераўцамі развязалі Другую сусветную вайну і сумесна забілі кожнага трэцяга беларуса.

Ответить
+15 +
Павел, 20:56, 2.10

Раде БНР можно было и не отвечать. Много чести самозванному режиму.

Ответить
+6 +
тим, 21:06, 2.10

березовского, покровителя лукавого, поблагодарите
который в лондоне его кандидатуру на пост президента выдвигал и одобрял
никто не видел березовского мертвым
может до сих пор живет в тени и дергает за ниточки
поэтому и усатого мутанта никак никто не может убрать с поста президента
аналогичная ситуация и с путиным
играют в игры престолов, а обычные люди массово умирают

Ответить
+11 +
Zalman , 22:08, 2.10

Фотография зачёт!!!Скажу больше, А Г. (Александр Григорьевич), А.Г. (Адольф Гитлер), и оба усатые.

Ответить
+13 +
ўспомнім..., 22:20, 2.10

Варта аднавіць цытату пра "Гитлера Алоисовича Шыкельгрубера каторую Саша Сипатый праизнёс ИШШО в канце прошлава века":
«Ни все только плохое связано с Адольфом Гитлером! Гитлер сформировал моШШную Германию благодара сильнай прЭзидентской власЦи. Немецкий пАрАдок формировался веками, при Гитлере эта фармирование досцигло наивысшей тоЧКи.
Это то, что соответствует Нашему паниманию прэзидентской рэспублики и роли в ней прЭзидента».
"А.Г.Лукашенко - лістапад 1995 г. - з інтервью нямецкай газеце Handelsblatt.

Ответить
+10 +
Анюта, 22:39, 2.10

Фенцик лишь проводник разновидности фашизма - рашизма, а точнее национал-социализма или нацизма, который финансируется и поддерживается ордой.

Ответить