Ну разве не договорняк ? Оркам захватчикам можно любым чужим оружием по Украине бить. А более слабой Украине не дают права уравнять и превзой
ти рашу по огневой мощи , что является единственной
возможностью победить захватчика . Дикость.
А может этих отказывающихся по этому юридическому основанию привлечь к ответственности?
Подать на них в МУС , мол так и так, поддерживаете агрессора и преступника что не разрешаете
А что как вариант
Будет в межд. юр. практике интересный прецедент
Генсек — новы, балбатня старая. У свой час у Будапешце падпісалі міжнароднае пагадненне: Украіна, Беларусь аддаюць маскалям ядроную зброю, а за гэта сусветная супольнасць усім хаўрусам будзе бараніць Украіну.
Пагадненне парушана. І замест таго, каб бараніць Украіну, Захад пастаўляе толькі зброю і яшчэ выстаўляе ўмовы: гэта можна ўжываць, а вось гэтым не. І тлумачаць, што не ўсе краіны блоку даюць дазвол на гэта. А хто ж не дае? Там славакі не даюць і мадзьяры- гэта венгры значыць. А якую ж такую зброю яны прадукуюць, што нешта там забараняць могуць?
Фсё идёт по плану...
ОтветитьНу разве не договорняк ? Оркам захватчикам можно любым чужим оружием по Украине бить. А более слабой Украине не дают права уравнять и превзой
Ответитьти рашу по огневой мощи , что является единственной
возможностью победить захватчика . Дикость.
А может этих отказывающихся по этому юридическому основанию привлечь к ответственности?
ОтветитьПодать на них в МУС , мол так и так, поддерживаете агрессора и преступника что не разрешаете
А что как вариант
Будет в межд. юр. практике интересный прецедент
Генсек — новы, балбатня старая. У свой час у Будапешце падпісалі міжнароднае пагадненне: Украіна, Беларусь аддаюць маскалям ядроную зброю, а за гэта сусветная супольнасць усім хаўрусам будзе бараніць Украіну.
ОтветитьПагадненне парушана. І замест таго, каб бараніць Украіну, Захад пастаўляе толькі зброю і яшчэ выстаўляе ўмовы: гэта можна ўжываць, а вось гэтым не. І тлумачаць, што не ўсе краіны блоку даюць дазвол на гэта. А хто ж не дае? Там славакі не даюць і мадзьяры- гэта венгры значыць. А якую ж такую зброю яны прадукуюць, што нешта там забараняць могуць?