Ябатьки, сидите на жопе ровно, и молча сопите в две дырки. ВСУ вас размолотят за считанные часы, даже армию не придется вводить, только дроны. Сцали от радости кипятком 24.02.2022, думали порт в Одессе получите? Получите теперь только деревянный макинтош, мрази фашистские!
Ябацьки в форме это просто оборотни. В них из военного только форма и оружие. Форманосцы предавшие свой народ это не армия а бандформирования. Гореть вам в АДУ твари☠️☠️☠️☠️☠️
Кстаці, дроны можна вырабляць нават пад менскам, на мянтоўскіх дачах у драздахххх.. , сторажы з менскага заводу вылічальнай цехнікі вынясуць або зробяць усе патрэбныя запчасьці.
Антыбеларускі рэжым, пры шчырым жаданьні ўкраінскага ўраду, даўно можна было скавырнуць, і на тое ёсьць сур'ёзныя прычыны. Новая ўлада ў Беларусі, без сумніву, была б антымаскоўскай і праўкраінскай, а беларускія жаўнеры далучыліся б да вайсковых дзеяньняў супраць агрэсара, а страта прарасейскага хаўрусьніка моцна б аслабіла пуцінскі рэжым. Ва Украіне гэта разумеюць? Што стрымлівае Зяленскага ад рашучай дапамогі народу Беларусі? Няма кансэнсусу з NATO і ЗША?
Еще бы не трястись им, "генералам". Беларусы увидят такую фуру на стоянке с вылетающими дронами, скажут "можа так и трэба"! И никто не позвонит мусорам... ))
Ябатьки, сидите на жопе ровно, и молча сопите в две дырки. ВСУ вас размолотят за считанные часы, даже армию не придется вводить, только дроны. Сцали от радости кипятком 24.02.2022, думали порт в Одессе получите? Получите теперь только деревянный макинтош, мрази фашистские!
ОтветитьЯбацьки в форме это просто оборотни. В них из военного только форма и оружие. Форманосцы предавшие свой народ это не армия а бандформирования. Гореть вам в АДУ твари☠️☠️☠️☠️☠️
ОтветитьКстаці, дроны можна вырабляць нават пад менскам, на мянтоўскіх дачах у драздахххх.. , сторажы з менскага заводу вылічальнай цехнікі вынясуць або зробяць усе патрэбныя запчасьці.
ОтветитьАнтыбеларускі рэжым, пры шчырым жаданьні ўкраінскага ўраду, даўно можна было скавырнуць, і на тое ёсьць сур'ёзныя прычыны. Новая ўлада ў Беларусі, без сумніву, была б антымаскоўскай і праўкраінскай, а беларускія жаўнеры далучыліся б да вайсковых дзеяньняў супраць агрэсара, а страта прарасейскага хаўрусьніка моцна б аслабіла пуцінскі рэжым. Ва Украіне гэта разумеюць? Што стрымлівае Зяленскага ад рашучай дапамогі народу Беларусі? Няма кансэнсусу з NATO і ЗША?
ОтветитьЕще бы не трястись им, "генералам". Беларусы увидят такую фуру на стоянке с вылетающими дронами, скажут "можа так и трэба"! И никто не позвонит мусорам... ))
Ответить