banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Навошта Майра Мора сустракалася з Купчынай? 8

15:01, — Палітыка

Навошта Майра Мора сустракалася з Купчынай?

Намеснік міністра замежных спраў Алена Купчына правяла сустрэчу з кіраўніком прадстаўніцтва Еўразвяза ў Беларусі Майрай Морай....

Каментары

hoczun, 15:16, 12.02      -   +45   +  
ну...я бы сказал так - уж лучше бы никто чем абы кто
Адказаць
Андрей. Страна Беларусов, 15:31, 12.02      -   +27   +  
ЕС и США, никаких исключений быть не может: разве Вам непонятно, что лукавшенко и его прихвостни очень мечтают, чтобы всё вернулось к тому времени, когда лукавшенко и холуи разъезжали по заграницам и "отдыхали" "чэсна", уничтожая Беларусов в тюрьмах и лагерях!!!
С лукавшенковским режимом никаких переговоров и послаблений, только Санкции самые жёсткие и беЗкомпромиссные!!!
Адказаць
старик, 15:32, 12.02      -   +21   +  
Ссколько можно голодать эту кость.
Адказаць
шут, 15:43, 12.02      -   +26   +  
«Кто-то должен представлять Беларусь на саммите со стороны властей. Так уж лучше Макей, чем сам Лукашенко…»
Ну у ж если кто лучше, то пусть это будет , например, Липкович... и санкций нет и поржать можно будет над отчетом...
Адказаць
maybah, 16:27, 12.02      -   +15   +  
что макей, что любой бомж-результат будет одинаков
Адказаць
мат, 20:16, 12.02      -   +4   +  
Не, бомж более представительно и результативно.
Адказаць
есть такой человек, 16:41, 12.02      -   +27   +  
Пусть Беларусь представляет Санников.
Опытный дипломат.
Уважаемый белорусами человек.
Адказаць
Сеня, 16:55, 12.02      -   +8   +  
Я знаю, зачем они встречались.
Сайра уговаривала нашу тетю не дружить с Путиным, обещала свободный въезд в Париж.
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

Loading...

          Новости партнеров


Loading...





Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  20.08.14  21.08.14
EUR13 870,0013 820,00
USD10 390,0010 390,00
RUB288,00287,00

Меркаванне


Майдан должен стоять

Майдан должен стоять

Татьяна Новикова

Цена свободы, или Возвращение Великого инквизитора

Цена свободы, или Возвращение Великого инквизитора

Юрий Фельштинский

Таямніца пяці соцень

Таямніца пяці соцень

Змiцер Дашкевiч

Чарка без шкварки

Чарка без шкварки

Александр Томкович

Калгасны бумеранг

Калгасны бумеранг

Наталля Радзіна, «Gazeta Wyborcza»

Надвор'е ў Беларусі

   21.08   22.08 
Брэст Дождь+16
+7
Ясно+21
+11
Віцебск Ясно+22
+11
Небольшая облачность+19
+8
Гомель Гроза+27
+14
Небольшая облачность+21
+8
Гродна Дождь+17
+8
Ясно+21
+11
Мінск Возможен дождь+21
+9
Ясно+21
+8
Магілёў Возможен дождь+22
+11
Небольшая облачность+20
+10



Учора на сайце:

наведвальнікаў 333168
праглядаў 1875448

Папулярныя навіны

На тэрыторыю Украіны разам з БТРамі ўвайшлі жаўнеры РФ (50251)

15.08, 9:48, — Украіна

Мужа Жанны Фрыске затрымалі ў маскоўскім аэрапорце (48978)

18.08, 15:47, — Грамадства

Блакаванне сайта «Хартыя'97» - выкананне беларускімі ўладамі загаду з Масквы (44508)

15.08, 16:43, Наталля Радзіна — Палітыка

Лукашэнка звольніў Якабсона (43881)

18.08, 17:03, — Палітыка

Украінскі спецназ захапіў у палон трох афіцэраў ГРУ Расеі (Фота) (43279)

17.08, 15:49, — Украіна

«Белтэлекам» надалей блакуе Хартыю'97. Як абысці блакаванне? (43188)

16.08, 14:59, — Свабода слова

Расейскі прапагандыст: «Мілыя украінцы, нам патрэбен Кіеў, а не Луганск» (Відэа) (43004)

18.08, 11:50, — Украіна

Украінская артылерыя знішчыла частку вайсковай тэхнікі, якая зайшла з Расеі (42289)

15.08, 19:21, — Украіна

Поспехі луканомікі: Цісканіна па танны алей і курыцу (Відэа) (40334)

19.08, 10:37, — Грамадства

Супрацоўнікі менскага ДАІ «адпомсцілі» за калег (38160)

19.08, 16:14, — Грамадства

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: