banner1 banner1 banner1

12.02.2013

Бардзюжа сабраўся ў Менск 8

16:10, — Палітыка

Бардзюжа сабраўся ў Менск

Генеральны сакратар АДКБ Мікалай Бардзюжа прыляціць у Менск 14 лютага....

Каментары

Тупс, 16:15, 12.02      -   +9   +  
Мы накануне грандиозного шухера
Адказаць
ветка, 16:16, 12.02      -   +9   +  
Может уже переворот собрались делать?
Адказаць
Вадим, 16:17, 12.02      -   +7   +  
Русские "казачки" все ездят и ездят. Плешивый все раздает. Где ты, Воин Освободитель?
Адказаць
бел., 16:30, 12.02      -   +3   +  
И этого посадим - Поговориь, допросить. Ещё тот типчик, склонна верить. Последнее время снова повелось, что каста их особо отлич. внешним видом и повадками, крайне неприятными((( У В.В.Познера сразу, по карптинке видно, что за казачок) не смотрю и не слушаю - давно известный неприкрыто-лживый отстой! Позорные и деструктивные элементы! И у руля страны - парадокс!
Адказаць
Александр, 16:53, 12.02      -   -1   +  
Конечно незаконная миграция и торговля людьми - больные темы и правительство должно пресекать такое. Но в первую очередь мы сами должны нет попадать в такие или похожие ситуации. Ведь за каждым не уследишь.
Адказаць
Бывший русский, 18:03, 12.02      -   +3   +  
Как только Карабас Барабас отлучился (по нужде) кукловоды зачастили к нам.... Саша возвращайся, завербуют твоих "верных" соратников, продадут они тебя ни за грош !!!
Адказаць
бывший , 20:54, 12.02      -   0   +  
очередной приехал водки попить на халяву.......и не более.
Адказаць
3-4, 11:41, 13.02      -   0   +  
КАК ТОЛЬКО ОН ПРИДЕТ......НИ ЧЕГО РЕБЯТА ВАС НЕ СПАСЕТ..ВЫ ЖЕ САМИ ВИДИТЕ ПРИМЕРЫ УЖЕ ЕСТЬ..
Адказаць
 

Напісаць каментар

E-mail не будзе апублікаваны

Каментар будзе апублікаваны пасля праверкі мадэратарам

Loading...

          Новости партнеров


Loading...



Надвор'е ў Беларусі

   23.10   24.10 
Брэст Небольшой дождь+3
-3
Солнечно+3
-4
Віцебск Солнечно-2
-7
Солнечно0
-7
Гомель Небольшая облачность+3
-6
Солнечно+2
-7
Гродна Небольшая облачность+2
-4
Солнечно+2
-4
Мінск Ясно+1
-7
Солнечно+1
-7
Магілёў Ясно-1
-8
Солнечно+1
-7

Курсы валют Нацыянальнага банка

Валюта  23.10.14  24.10.14
EUR13 580,0013 520,00
USD10 680,0010 690,00
RUB260,50258,00

Меркаванне


Памяти всех

Памяти всех

Ирина Халип

Побег из минской тюрьмы

Побег из минской тюрьмы

Дмитрий Дрозд

Лукашэнка як Гіркін

Лукашэнка як Гіркін

Наталля Радзіна

Белорусское «поле чудес»

Белорусское «поле чудес»

Александр Томкович

Майра Мора яднае беларусаў

Майра Мора яднае беларусаў

Уладзімір Халіп



Учора на сайце:

наведвальнікаў 299701
праглядаў 1910708

Папулярныя навіны

«Шедевральное» фото: В ДНР отгуляли свадьбу Ляля «Крыса» с Васькой «Болтом» (106794)

17.10, 12:36, — Украіна

Ля берагоў Швэцыі тоне расейская падводная лодка? (77486)

19.10, 9:12, — Еўропа

ДМК зрабіў больш жорсткім увоз тавараў для асабістага карыстання (69067)

17.10, 11:30, — Грамадства

Лукашэнка: 400 тысяч утрыманцаў трэба прымусіць працаваць імем рэвалюцыі (52894)

20.10, 13:31, — Грамадства

Дыктатар: Не трэба мяне напружваць што да Крыму (48457)

17.10, 12:11, — Палітыка

Няёмкая сустрэча з Парашэнкам: Пуцін церабіў пінжак і ўздыхаў (Відэа) (46276)

17.10, 17:42, — Украіна

Лідзія Ярмошына - Еўразвязу: Ды пайшлі вы, Лукашэнка - мой кандыдат (44266)

22.10, 17:08, — Палітыка

Фотафакт: Двойчы «пахаваная» снайперка з Барысава на мітынгу ў Маскве (38852)

18.10, 18:30, — Украіна

МУС ужо прыдумала, каго запісаць у «дармаеды» (36718)

22.10, 15:16, — Грамадства

Выведка ФРГ: «Боінг» у Данбасе збілі прарасейскія тэрарысты (35620)

19.10, 12:47, — Еўропа

пн аў ср чц пт сб нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Старая версія сайта

Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь:

"Артыкул 34. Грамадзянам Рэспублiкi Беларусь гарантуецца права на атрыманне, захоўванне i распаўсюджванне поўнай, дакладнай i своечасовай iнфармацыi аб дзейнасцi дзяржаўных органаў, грамадскiх аб'яднанняў, аб палiтычным, эканамiчным, культурным i мiжнародным жыццi, стане навакольнага асяроддзя..."

Падпіска

       

Пакіньце Ваш e-mail: