2 траўня 2024, Чацвер, 22:45
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 8
+8 +
Ольга, 7:48, 14.10

Итог для всех один: деревянный дом 2х1,5, а вернувшиеся с войны ускорят этот итог.

Адказаць
+5 +
ааа, 7:52, 14.10

Всё что нажито не посильным трудом ????
Наследство от бабушки ????
Казнить нелзя помиловать !!!!!!!!!!!!

Адказаць
+10 +
Володимир, 7:55, 14.10

Строку позовної давності по таким справам не повинно бути взагалі. Тільки невідворотність покарання. А то привикли, вкрав, відсидівся втіхаря пару років, сплатив пару взяток, а потім махає судовим рішенням (по рішенням взагалі окреме питання) про те, що ось прокуратура зі мною судилася і не змогла довести вину. Тільки у тому випадку, якщо ці уроди будуть знати, що вкрадену власність у них або їхніх дітей заберуть і через 10 і через 20 років, та ще й покарають за ці дії, тільки тоді буде якийсь порядок. До цієї категорії службовців, які за роки при владі втратили банальне почуття самозбереження, принцип - повагу до закону через тваринний страх невідворотності кримінального покарання.
До Яреми взагалі окреме запитання. Наскільки швидко забув про те, що на Майдані обіцяв. Чи знову у нас перед законом не всі рівні, є рівніші за інших?

Адказаць
+6 +
Генпрокурор Украины, 8:07, 14.10

За чей счет этот "банкет"?!

Адказаць
+10 +
Гоша, 8:11, 14.10

Значит и сюда надо организовать доступ для простого народа. Люди должны знать почему живется так плохо. Откуда у госслужащих такие доходы? Почему они опять у корыта?

Адказаць
+8 +
лесник, 8:21, 14.10

и у каждого деятеля, все стены в иконах ....

Адказаць
+10 +
EU, 8:42, 14.10

Даже первокласснику понятно,что гос.чиновник за свою зарплату не может построить такие хоромы...,значит коррупционер.
Куда смотрят власти Киева или там специально подбирают такие кадры,чтобы скомпрометировать президента и правительство.

Адказаць
-2 +
рядовой, 9:43, 14.10

Все-то пять снимков, на которых не видно что эта "дача" "намного больше" межигорья!! ну бассейн, ну хорошая деревяная мебель в одной из комнат для того чтобы семьей посидеть чай попить, ЧТО ВЫ ТУТ все обсуждаете??? что человек у которого есть четыре стены огороженные "двойным" забором уже КОРРУПЦИОНЕР?
Нищеброды, работать не пробовали?!!!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны