1 траўня 2024, Серада, 15:27
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 8
+14 +
Бенедзікт, 0:26, 2.12

Паважаныя, у вас у назьве памылка. Гэта будзе ўжо у трэці раз.

Адказаць
+2 +
Дима, 1:59, 2.12

Странно, раньше Беленького особо не трогали. Что-то мне подсказывает, что хотят его убрать перед выборами. Видимо, для подстраховки

Адказаць
+3 +
Казімір, 3:35, 2.12

Не! У гэтай краіне без Майдана, ўжо не абыйсціся.

Адказаць
+2 +
Владимир, 7:30, 2.12

В стране где казнят без суда, и следствие политических оппонентов где взрывают метро, и судят за то, что человек думает иначе странного при фашистском режиме нет не чего!Значит фашизм боится!Да и есть что боятся их всех сразу повесят!Владимир Минск.

Адказаць
0 +
вася, 8:07, 2.12

да хоть десятый.

Адказаць
+3 +
беларус, 9:09, 2.12

Штрафовать человека трижды за одно и тоже надуманное нарушение - признак жизни не по закону , а по понятиям ! Эти законы с оплатой ментам и скорой помощи направлены не для безопасности людей на митинге , а против свободного выражения народом своего мнения - явное нарушение права людей ! луке со своим судилищем никогда не светит попасть в приличное Европейское Общество !

Адказаць
+2 +
Ага, 9:18, 2.12

"Адбудзецца трэці суд над Юрам Беленькім

Cупраць намесьніка старшыні Кансэрватыўна-Хрысьціянскай Партыі – БНФ Юры Беленькага працягваецца судовы перасьлед з боку ўладаў.

Прычынай перасьледу ўлады называюць быццам бы не забясьпечаныя з боку Ю. Беленькага ўмовы бясьпекі пры правядзеньні шэсьця і мітынгу 2 лістапада 2014 г.

Абвінавачваньні ўладаў у дачыненьні да Юры Беленькага ня маюць пад сабой абсалютна ніякай юрыдычнай падставы, бо падчас правядзеньня мерапрыемстваў ніякіх заўваг з боку работнікаў міліцыі зроблена не было. Тым больш, што Партыя сама забясьпечыла дружыну для аховы мерапрыемства, парадак і мэдыкаў і інфармавала пра гэта адміністрацыю. Адміністрацыйная справа, накіраваная на Юры Беленькага, не ўтрымлівае ніводнага факту, які б сьведчыў аб здзейсьненым правапарушэньні.

На нашую думку, перасьлед Беленькага мае відавочна палітычную матывацыю.

Чарговы судовы працэс над Ю. Беленькім адбудзецца 3 сьнежня аб 11.00 у Судзе Менскага раёну (вул. Маякоўскага, 119, каб. 344).

3.12.2014
Інфармацыйная камісія БНФ “Адраджэньне” і КХП–БНФ / 01-12-2014"

Адказаць
+2 +
а т о, 11:16, 2.12

...Ледниковый 20-летний период сукализма-лукашизма не исключают множества судебных засаданий для того, чтобы не повадно другим было идти против действующей бандитской власти Сукало-Лукашенко по принципу: засудить, оштрафовать и посадить, защитив человека от прав и права -от человека.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны