30 красавiка 2024, aўторак, 17:00
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 13
+75 +
umdom, 20:03, 7.09

Рано или поздно бело-красно-белый флаг будет висеть над домом правительства, и это будет означать "Победа". За 2015год!

Адказаць
0 +
я, 23:42, 7.09

НЕ ДАЙ БОГ ЧТО Б ТАКИЕ КАК ТЫ СДЕЛАЛИ ЭТО ПОТОМУ ЧТО БУДЕМ ОТБИВАТЬ ВИТЕБСКУЮ И МОГИЛЁВСКУЮ ОБЛАСТЬ !

Адказаць
+55 +
Дык, 20:14, 7.09

Расейскія акупанты забаранілі беларускі Сцяг і Герб.

Адказаць
+22 +
Владимир, 20:29, 7.09

Не пропустили Бело красный флаг потому что коммунисты хотят стереть культуру Белоруссии с лица земли!Владимир Минск.

Адказаць
+19 +
нее, 21:46, 7.09

Ўжо вымазалі... Не "белоруссіі" , а Беларусі.
А ўвогуле, мы павінны звацца Летувай.

Адказаць
+1 +
!, 20:35, 7.09

Яки ж святы без Леши-гармониста!

Адказаць
-4 +
Белы Легiён, 20:37, 7.09

Хитрости ноль.Одень что нибудь поверх майки и иди,а за рамкой ходи в майке.
Нет! надо попиариться

Адказаць
+10 +
Дрон, 20:48, 7.09

НЕТ тварям-полицаям!Стееть с лица земли гадов.И их семьи до 7-го колена.

Адказаць
+24 +
Фама, 20:53, 7.09

Хто дзе чытаў і які дакумент пра забарону былой беларускай сімволікі? Мо і не існуе гэтага дакумента. Бо калі ён ёсць, то павінен трапіць у папку следчых на судзе існуючага рэжыму. Бо гэта знявага да гісторыі Беларусі і здзек над беларусамі, якія гэтую гісторыю хочуць захаваць. Ганьба рэжыму!

Адказаць
+10 +
свидетель, 21:00, 7.09

перед нами парня заставили снять с рюкзака значок - бчб флаг !! значок тот - с почтовую марку размером !!!

Адказаць
+5 +
Захар, 21:17, 7.09

Хм... А я вот видел достаточно людей с "Пагоняй" и бчб-лентами на одежде, рюкзаках.

Адказаць
+19 +
Stefan, 22:28, 7.09

Беларусам трэба мець годнасць. Калі не пусцілі туды людзей з нацыянальнай сімволікай, то як маглі астатнія сем тысяч чалавек у гэты час свабодна гуляць і смяяцца на гэтым свяце. Як маглі праглынуць гэтыя пляўкі ў адрас сваіх дзядоў і сябе. Што гэта за беларусы такія? Вядома ж гэта не ліцьвіны.Ліцьвіны гонар маюць. Чаму ўсе не выступілі ў абарону сваіх сімвалаў? Чаму не кінулі танчыць і весяліцца калі над іх сімваламі чыніўся здзек?

Адказаць
+1 +
Влад, 7:11, 8.09

Режим внутренней оккупации рашинскими агентами и ее наглядные проявления в действии. Не надо и вводить расейские танки, бери Беларусь голыми руками.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны