27 апреля 2024, суббота, 21:56
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 15
-122 +
Дмитрий, 19:52, 31.12

Зная наши супермаркеты, приготовлен торт видимо из просроченных продуктов.

Ответить
+7 +
Але ж, 21:00, 31.12

Здаецца, шаноўны, што калі б вы былі б там, то паспрабавалі б падкінуць гаўна ў гэты торт? :)

Але ж, але ж - каму сьвята, а каму - гаўна кавалак... :)

Ведаеце, чым адрозніваецца пчала ад мухі? Тым, што пчала люціць на нектар, а муха - на "просроченные продукты" :)

Са сьвятам, дарагі! Жыцце - гэта не толькі бруд...

Ответить
+62 +
Северо-Запад, 19:53, 31.12

С Новым годом! С Новым счастьем! И пусть торта на всех не хватит, вас же так много будет...))) сотни тысяч, а тут 200 кг всего лишь...

Ответить
+100 +
alex, 19:54, 31.12

Вось гэта ДУХ ВОЛІ ! Украінскі Народ паказаў усяму Сьвету, Што ёсь Воля і Прага яе !

Ответить
+113 +
он самый, 19:55, 31.12

Молодцы Украинцы! Вы вызываете уважение

Ответить
-54 +
азазаза, 19:57, 31.12

20 метров? шта?
да там торт 2м на 1м максимум)

Ответить
+37 +
за ВДВ, 19:57, 31.12

Дмитрий, 19:52, 31.\\\\\\\\\\\ а ТЫ ЧТО УЖЕ ПРИНЯЛ? ПОДОЖДИ ЕЩЁ 4 ЧАСА!

Ответить
+19 +
1111, 20:10, 31.12

Интересно, а мы смогли бы все вместе спеть гимн Беларуси?

Ответить
+37 +
TRUM, 20:23, 31.12

цікава, а ці ведае хто небудзь гэты самы гімн? я, напрыклад, ведаю што ён на музыку гімна БССР, а словы...нават ні разу не прыслухоўваўся. І дарэчы, што гэта за гімн, калі яго мала хто можа заспяваць? Навошта ён тады такі патрэбен?

Ответить
+56 +
ЯДвига, 20:23, 31.12

1111, 20:10, 31.12
Это нынешний-то? Да ни в жисть! С новым Годом, Украина!

Ответить
+35 +
мишка-пилот, 20:32, 31.12

Какой Беларуси и какой гимн? Шнобилевский штоли? Я нибуду петь...

Ответить
+11 +
сантИметр., 20:13, 31.12

20 метров = 6 этажей.
о_О

Ответить
+30 +
Непахісны, 20:51, 31.12

Вось ГЭТА народ, вось ГЭТА сапраўднае сьвята!! Малайцы!

Беларусам жа пакуль застаецца доля піць гарэлку ў сваіх "зямлянках" пад пільным вокам акупацыйнай "уладаў" на сваёй (прабачце, пакуль што не сваёй) зямлі.

Нічога, прыйдзе і на нашу вуліцу Сьвята!

Беларусы, з Новым (насамрэч НОВЫМ) годам! Няхай падавяцца і зыйдут на панос тыя, хто жыве на нашай зямлі, як на чужыне!

Жыве новая Беларусь!

Ответить
+48 +
Я, 20:54, 31.12

Обалдеть!
Молодцы!
С Новым 2014 годом!!!!!

Ответить
+10 +
Крынічка, 7:21, 1.01

У маскалей была мэта знічтожыць украінцаў за іх жаданне быць свабоднымі. Яны так "наказвалі", гады праклятыя. Галадамор не сам прыйшоў.
ШАНОЎНЫЯ УКРАІНЦЫ, НЯХАЙ ПРЫЙДЗЕ ВАМ СВАБОДА !!!
ПОСПЕХАЎ У НАСТУПНЫМ ГОДЗЕ!!!

Ответить