banner1 banner1 banner1

1.02.2013

Ігар Варашкевіч: Змены абавязкова адбудуцца 9

16:57, — Общество

Ігар Варашкевіч: Змены абавязкова адбудуцца

Ужо некалькі год адзін з заснавальнікаў беларускай незалежнай рок-музыкі ходзіць на працу ў менскі рэстаран, дзе выконвае не свае песні....

Комментарии

mix, 17:19, 1.02      -   +11   +  
Интересно в каком ресторане играет Игорь? Раз нет концертов схожу хоть туда и послушаю.
Ответить
Дзіма, Чыкага, 17:49, 1.02      -   +7   +  
Трымайся, хлопча! I proud of you!
Ответить
BY, 18:15, 1.02      -   +30   +  
Iгар!
Вы зрабiлi для Беларускай музыкi шмат. Але ж лёс творчага чалавека не заусёды шчаслiвы... Асаблiва калi гэта творчасць мае пратэст. Рок-н-ролл без пратэсту, гэта падробка... А Вы робiце сапраудныя рэчы.

I яшчэ... Сення такiм талентам як Вы ня трэба збiраць залы каб зарабляць шмат грошай. Трэба ужываць тэхналёгii. Ёсць Тузiн гiтоу, напрыклад. ЗрабIце з Хаменкай раздзел: "Чорны спiс", куды залiвайце свае творы, каб людзi са усяго свету маглi бы спамаваць яе пасля аплаты праз смс. Паспрабуйце, i убачыце што атрымаецца... Беларусы ва усiм свеце будуць дзялiцца з Вамi грашыма. Але творы павiнны быць вельмi якаснымi...

Саладуха (прабач мяне Божа) сам квiткi на свае выступы прадае, ды на Мальдывах адпачывае... За Вамi больш прасунутая частка насельнiцтва... Так чаму не выкарыстовываеце гэта?

Жадаю выдатных новых творау i калi ласка не спыняйцеся...

I яшчэ - беларуская мова жыве ва усiх нас - сапраудных беларусау... Так i працуйце на сапраудных беларусау!!!
Ответить
Леа, 19:22, 1.02      -   +18   +  
У "Крамы" было, ёсць i будзе сваё пачэснае месца у нашай культуры, незалежна ад усялякiх "чорных спiсау"...
Ответить
Сяргей, 23:00, 1.02      -   +14   +  
Я захварэў на рок-н-рол праз "Бонду", хронікам стаў праз "Краму"... І на ўсё жыццё захаваю павагу да Ігара Варашкевіча... Я быў ледзь не наўсіх канцартах "Крамы"! І на тым грандыёзным у ДК Прафсаюзаў таксама... Аднойчы на канцэрце ў Альтэрнатыўным тэатры здарылася камічнае: Ігар забыў тэкст песні, пачуў маю падказку, засмяяўся і працягнуў спяваць... Хіба такое забудзіцца? Я дзецям пра тое распавядаю... У коле сяброў мы і сёння спяваем вашыя песні. І так, яны зусім не састарэлі! Яны застануцца з намі назаўсёды...Аднойчы Лукашук сціпла зазначыў, што ён не зусім паэт--ён адзін з лепшых паэтаў! А Сяргей Трухановіч найлепшы гітарыст! Вось яна "Крама"! Ды тое што мы жылі з вамі ў адзін час, мелі агульных знаёмых, сутыкаліся выпадкова ў розных мясцінах--сапраўдны падарунак лёсу! Зрэшты, усё толькі пачынаецца! Мае дзеці павінны пабываць на канцэрце "Крамы"! Поспехаў Вам спадар МУЗЫКА!
Ответить
З Гародні, 23:18, 1.02      -   +11   +  
Шкада, што няма канцэртаў... Выдатны гурт, выдатны!
Ответить
YAZEP, 21:28, 9.02      -   +2   +  
Крама - THE BEST!!!!!!!!!!!!
Ответить
eeee, 14:21, 11.02      -   -2   +  
ХОРОШИЕ МУЗЫКАНТЫ А ТЕМ БОЛЕЕ ГРУППЫ БЕЗ РАБОТЫ НЕ СИДЯТ!!!!
Ответить