28 апреля 2024, воскресенье, 3:33
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 13
+73 +
Матус Меерович, 12:30, 8.05

Достойные слова,достойного человека!

Ответить
+28 +
да, 12:35, 8.05

Россией правит Братва! Коррумпированно Олигархический Клан! Во главе с Паханом! Все их дети,жёны и любовницы живут в Европе. Все там учатся,работают и имеют недвижимость! А из Россиян,сделали рабов! Поэтому и рейтинги у Путина 90%. Как хочет,так и напишут! Посмотрите,как живут люди за Уралом....нищета,пьянство,наркота..проституция...О какой Великой Стране..речь?? Бандиты!

Ответить
+12 +
Мікола А., 12:36, 8.05

Чэкісты-тэрарысты

Ответить
+4 +
Грек, 12:37, 8.05

ПНХ!

Ответить
+29 +
брестчанка, 12:47, 8.05

здоровья Шушкевичу и всяческих благ.

Ответить
+27 +
Иван Нахимов , 12:49, 8.05

Полностью согласен с Шушкевичем!
Только слепой не видит откуда уши растут. Кремлешушера совсем страх потеряла. Но ничего доллары закончатся с голоду подыхать будут.

Ответить
+4 +
согласен на все 100..., 13:00, 8.05

иначе такое поведение российских властей не объяснить....

Ответить
+24 +
Свидригайло, 13:01, 8.05

Человека уважали при "Советах" , достойным белорусом он остаётся и в нынешние смутные времена.

Ответить
0 +
Не згодзен, 21:44, 8.05

Дрэнна Вы ведаеце тое асяроддзе (при "Советах") у якім давялося жыць і працаваць Шушкевічу. Тое што ён варты павагі і тое, як да яго ставіліся нават калегі на фізічным факультэце БДУ - розныя рэчы.

Чаго толькі я не пачуй у былыя часы ад тых, хто пажыў (при "Советах"), у бок Шушкевіча.

Не паважалі. Зайздросцілі. Пракліналі, асабліва у 90-я, пасля скону СССР. Карыта знікла. Ваенна-прамысловы Комплекс. Дойная карова фізікі у СССР. Тоны бруду ліліся на Шушкевіча. І агідна тое, што гэты бруд ліўся не з рота якой-небудзь малаграматнай сялянкі, лаялі Шушкевіча кандыдаты і дактары навук.

Яны жылі ВАЙНОЮ, яна іх карміла і паіла, даравала асобы сацыяльны статут, прывілеі. Паглядзіце уважліва на постаць канструктара ракеты АМЕТИСТ на кадрах дакументальнага фільму пра так званую "золотую рыбку - убийцу авианосцев". Рагозіна не нагадвае? Вальяжны, наеты, цынічны і г.д.

І раптам нейкі Шушкевіч. Віскулі. І магнат-кляпацель зброі застаецца без карыта з такімі смачнымі памыйкамі. Свінні вішчуць цішэй, чым завішчалі у 90-я калегі Шушкевіча - фізікі.

Ответить
+19 +
azhbeta, 14:21, 8.05

Согласна со Станиславом Станиславовичем - террористы управляют Россией.

Ответить
+19 +
Однако, 14:22, 8.05

Вчера слушал выступление Шушкевича по телеку, Белорусский язык имеет в себе все Украинские слова, славяне одним словом, только ударение по другому. Не обижайтесь братья на меня я впервые услышал живой язык братской страны.

Ответить
0 +
Назойливая муха, 21:06, 8.05

Дзякуй, Станіслаў Станіслававіч! Як у дрэва ўляпіў! Але ж, гэтая тэрарыстычная ўлада спачатку забрала ў Вас пасаду Спікера за "скрыню цвікоў", потым "скасавала" Вас і Зянона Станіслававіча ў першым туры выбараў 1994, апасля пасадзіўшы на "белорусское царствование" брыдоту Лукашэнка, якую і трымае да бягучага часу.

Ответить