3 мая 2024, пятница, 23:51
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 9
+33 +
алеся, 13:54, 3.02

СРОЧНО! СПАСИТЕ УКРАИНУ!

Ответить
+2 +
Бандерівець:), 17:31, 3.02

Не рятують тих, хто не хоче себе порятувати сам.
БПЛА робили новатори в нас, здатні пролітати 50 км. Це б дозволило корегувати РСЗВ БМ-21 та БМ-27. Цю люди не просять мільйони за винахід. БПЛА дуже часто збивають, іноді їх гублять солдати, тому їх виробництво ставити на конвеєр. На це не потрібні мільярди, але владі це не потрібно, тому їх просто нема з чого робити. Пожертв на це не вистачає. Натомість командири змушені під міни і гради гнати роту за ротою. Отаке маємо.

Ответить
+9 +
Одессит, 13:55, 3.02

Задолбали эти "мозгобродящие" центры! Каждый день они меняют мнение-дадим оружие, не дадим оружие...Лучше бы жребий потянули-что выпадет.

Ответить
+21 +
Дід Віталій, 14:41, 3.02

Дуже прикро, що Світ не хоче бачити біду України ,де щоденно гинуть та стають каліками сотні безневинних, мирних і нещасних людей та дітей, яких терористи підло розстрілюють із важкої зброї, проти якої українцям практично нічого протиставити, бо те що маємо в Україні - це старе і в більшості нездале озброєння, яким не можемо зупинити російських агресорів. СУЧАСНА ЗБРОЯ ПОТРІБНА НЕГАЙНО - ЦЕ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ТИСЯЧІ ЖИТТІВ НАШИХ МИРНИХ ЖИТЕЛІВ І ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ ТА ЗУПИНИТИ ОЗВІРІЛОГО РОСІЙСЬКОГО АГРЕСОРА!

Ответить
+10 +
воин, 15:36, 3.02


украине нужна срочная помошч повторюсь срочно

Ответить
+11 +
!, 15:02, 3.02

Надо провести операцию по принуждению россии к миру.

Ответить
+9 +
Святослав, 16:39, 3.02

Надо провести операцию по удалении Роssии из мира сего!

Ответить
+19 +
jacik, 16:09, 3.02

В Украине идёт война за независимость. Кремлёвские мерзавцы хотят видеть эту страну своей колонией. Если банды русских террористов прорвут фронт, то это может привести к милионным жертвам. Украинцы сражаются не только за свою страну, они сражаются, защищая всю Восточную Европу. Им надо помочь оружием, чтобы избежать ещё больших жертв и страшной гуманитарной катастрофы, которая обрушит всю Европу.

Ответить
+1 +
Где же ты добро, которое должно победить зло?, 20:04, 3.02

Мир прекращайте заниматься геноцидом украинского народа. Украинцы отстаивают свою страну от агрессоров.

Ответить