18 мая 2024, суббота, 12:25
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 9
+79 +
Грамацей, 17:13, 12.04

Индию и Китай вспомнил : ) "Мы трое и в руках у нас топор : )))))))))))))" Ты один, пупкин, один как перст в ж..... И не помогут тебе ни БРИКСы ни "20-тки" ни ШОСы с ОДКБ ! Ты изгой ! Пшёл вон !

А Штайнмайeр лукавит. Спервa: "...после незаконного присоединения Крыма [к России] мы не можем..." а а потом: "...возвращение к формату «Большой восьмерки» возможно только «после выполнения Россией минских соглашений»...". Но в Минских бумажках о Крыме - ни слова. Так что, после выполнения "Минских договорённостей" таки будете "делать вид, что с Крымом ничего не случилось" ? А ?

Ответить
+41 +
Владимир, 17:21, 12.04

Правильно агрессорам там не место!Владимир Минск.

Ответить
+28 +
Камеры Гаагi чакаюць, 17:49, 12.04

G-20 у Гаазе усёй крымЛёускай хунтай: П.йло, Шойга, Iваноу, Лауроу, Мядзьведзяу, Дзiркiн, ......

Ответить
+26 +
ЛЫДЖНЕГ, 18:04, 12.04

«остается важным человеком»
------------------------------------------
Журнал Time так воопшчэ залепил, что етое к.йло поважнее чэм Леди Гага! :D

Ответить
+31 +
Смярдзючыя швайны , 18:24, 12.04

Толькi што заходзiу ЦУМ, у аддзел абутку. Бяру з палiцы туфель, на баку лагатып Magnum, заглянуу унутр, на месцы такога ж лагатыпу невялiчкая наклейка на якой па-кацапску -"Абама". Думау мне падалося бяру другi з пары -тое самае. Вырашыу вымветлiць, адкуль абутак. На каробцы -Дагестан, Параша, i нават для гэтай дробнай, смярдзючай акцыi, у швайнаускiм стыле яны нават на каробцы напiсалi , што фiрма, вырабляючая гэты абутак называецца "Абама" . Але я да чаго, кацапы-швайны б смярдзелi там у сваёй Парашы, але яны ж знайшлi у беларускiм ЦУМе (чытай у кiраунiцтве дзяржаунага прадпрыемства) спачувальнiкау -такiх жа швайнау як i самi, каб выставiць гэты абутак на палiцах магазiна . Не паверу, што гэта зроблена без дазволу начальства . Дарэчы абутак яуна не кацапскай вытворчасцi (якая вытворчасць у тэрарыстычным рэгiёне рсфср), хутчэй за усё кiтайскай

Ответить
+7 +
Дапiска, 19:15, 12.04

Пытаюся, у прадауца: А што за свiнiна вырабляе гэты гной, i чаму ён у вас прадаецца у беларускiм магазiне? Яна мне: Ну вы ж разумнеце, што я не магу з вамi на гэтую тэму паразмауляць

Ответить
+43 +
ВВ, 18:26, 12.04

давно ,пора указать и наказать :подлеца путина ,за смерть ,за кровь пролитую в Украине,почему до сих пор ведут ,переговоры_ уговоры ,хватит :нянчится с преступной политикой кремля

Ответить
+14 +
Парамон, 20:42, 12.04

Гэтага фюрэра 21-га стагоддзя не пукайце нават на парог вашага еўрапейскага дома.

Ответить
+7 +
ggg, 2:13, 13.04

Что значит выступил?
А что, кто-то против?
Никаких участий русских фашистов ни в каких саммитах!
Русскому фашизму - нет!

Ответить