28 красавiка 2024, Нядзеля, 18:53
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 16
+35 +
gs, 19:25, 6.12

Очень жаль, когда уходят талантливые, преданные своему народу люди. Светлая память...

Адказаць
+26 +
Аліса, 19:44, 6.12

Была не знаёма асабіста, але вельмі шкадую!Спачуванні родным, зямелька пухам сапраўднаму чалавеку і патрыёту.

Адказаць
-3 +
Horadnia, 19:57, 6.12

RIP

Адказаць
+28 +
Ann, 19:57, 6.12

Светлая память!!!! Беларусь потеряла замечательного человека. Соболезнования родным и близким(((( Скорбим вместе с вами.

Адказаць
+29 +
ласло, 19:59, 6.12

Светлая памяць па добрым чалавеку

Адказаць
+11 +
Любовь, 20:55, 6.12

Вельмі шкада!!! Таленавіты, шчыры, адукаваны, наш.... Яго душа застанецца у яго творах. Спачуванне родным!

Адказаць
+10 +
Ірына, 21:29, 6.12

Немагчыма уявіць, што Дзімы ўжо няма з намі, цяжка паверыць. Вельмі шкада. Светлая памяць добраму, таленавітаму беларусу і патрыёту.

Адказаць
+9 +
Ірына, 21:31, 6.12

Шчырыя спачуванні родным і блізкім Зміцера Іваноўскага.

Адказаць
+7 +
Хаус, 21:48, 6.12

Ужасная новость! Дима был талантливым художником и замечательным Человеком. Вечная память. дорогой Друг!

Адказаць
+4 +
юрий, 0:21, 7.12

От предпринимателей гродно соболезнования родным. Отдал несколько лет предпринимателям, несколько раз отсидел на сутках. провёл несколько голодовок.

Адказаць
+5 +
алена, 0:21, 7.12

Вельми шкада такога Спадара сапрауднага беларуса Дзима мы цябе любим и будзем зауседы любиць

Адказаць
+1 +
Василий Кудрявцев, Гарри Мазуров, 1:11, 7.12

Теперь он с нами.

Адказаць
+2 +
Анна и Антон, 10:34, 7.12

Светлая память великому художнику, прекрасному человеку и патриоту нашей Гроденщины! Соболезнования родным и близким!

Адказаць
+1 +
Игнатий, 11:58, 7.12

хоть я его и не знал, но таких людей мало и их становится всё меньше.

Адказаць
+1 +
tg, 13:36, 7.12

соболезнования

Адказаць
0 +
Андрэй Мельнікаў, 10:04, 8.12

Першыя 15 сутак у новай Беларусі Зміцер адседзеў за малітву на месцы знішчанай саўковай уладай у хрушчоўскія часы гарадзенскай Фары Вітаўта. Магчыма "суткі" павінны былі суцішыць паспяховага мастака ды загнаць назад "у стойла". Але Іваноўскі тады ня суцішыўся, а наадварот, актывізаваўся і некалькі гадоў быў для гарадзенскіх прарэжымных халуёў галаўным болем, кшталту Алеся Пушкіна для халуёў бобрскіх, мінскіх і г д. На жаль, а мо і заканамерна, пасля ў Зміцера адбылося расчараванне ў многіх паплечніках-змагарах і ён значна суцішыўся менавіта з-за гэтага расчаравання. Але, як бы то ні было, і мастаком і чалавекам ён быў сапраўдным.
Спачуванні ўсім, каму Зміцер быў дораг.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны