30 красавiка 2024, aўторак, 14:26
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі

Насычанае тэлефоннае жыццё Лукашэнкі

7

Беларускія прапагандысты ўчора зламалі галаву ў разважаннях аб тым, як падаць інфармацыю аб тэлефонных размовах Лукашэнкі з Пуціным і Парашэнкам.

Каментары 7
+1 +
Stefan, 11:22, 14.08

Якую яшчэ галаву ламаць? У каго там яна есць? Прасцей было назваць вырадка шлюхай і размове канец. Але ж там усе такія. Шлюхі не ламаюць галаву..

Адказаць
+1 +
ус, 11:39, 14.08

http://www.kasparov.ru/material.php?id=53E9E02109FE8

Адказаць
+1 +
леонид 4624, 11:42, 14.08

Как подать разговор двоих третьему
Это когда двое, третьему лапшу вешают на уши.....

Адказаць
+5 +
стёпа, 11:55, 14.08

Опять понты бросает чавела, хочет показать, что он что-то значит. 60 лет цыгелю через 2 с лишним недели, пора и про удочку и теплую печь на хуторе подумать, а не лепить из себя миротворца и мирового политика. Не дорос ещё до этого колхозный бригаденфюрер

Адказаць
+4 +
Хиромант, 12:05, 14.08

Похоже сиволапый чкловский хлопец примеряет френчик "робкого грузина" (семиселфовская политика).
Быть может, на быдло, находящееся в «парадоксальной фазе» (по Павлову), такое освещение положения и произведет надлежащее впечатление.
Это означает, по-моему: ничего хорошего, окромя плохого, как говорили в Вяземском уезде.

Адказаць
+8 +
I Санча, такi малады, i табар цыгань наперадзе..., 12:22, 14.08

Паважаная Хартыя, трымаю у руках нумар Савецкац Б за сеняшнi дзень. Першая паласа: вялiкiмi лiтарамi - ''Важкiя тэлефонныя перамовы'', трохi нiжэй фота 4-ох-Канекрад Будулаевiч, Адольф Ботаксавiч, Нурсултан Казахстанавiч, Пятро Парашэнка. Я нават не чытау гэта бла-бла-бла, я вось на што звярнуу увагу: фота траiх адпавядаюць iх сеннчшнему узросту, а Канекрала Дайцегрошава узята яуна пачатку нулявых, а можа нават дзевяностых, калi Понекрада прынята было велiчаць -"усенароднаабраным цыганiнам". Для прыколу можаце змясцiць саубельскi iконастас сеннчшнега нумара. ЖурнаЛiзты Савецкай яБ ужо не ведаюць як цыганДону лiзнуць

Адказаць
+6 +
Владимир, 12:43, 14.08

Лукашенко жить осталось не долго!Владимир Минск.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны