28 красавiка 2024, Нядзеля, 0:05
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 29
+215 +
лукаСКОТ, 14:47, 3.05

Крепкого здоровья тебе Василий!!!!

Адказаць
+17 +
Беражы Бог!!!!!!!!!!, 20:12, 3.05

Слава Героям!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Адказаць
+182 +
Мария - Минск, 14:54, 3.05

Спасибо тебе , дитятко!! береги себя-- ты нам очень нужен в Беларуси!!! Бабушка

Адказаць
+14 +
SMITH, 22:22, 3.05

Наталья тоже молодец. Ей тоже здоровья!

Адказаць
+160 +
Моня з Падсвiлля, 14:57, 3.05

Бери украинское гражданство и живи в Украине. Не держись за беларуский паспорт. На Беларуси сейчас г.вно доля. Лука позаботился об этом. Будь с Украиной, Беларусь тебе мачеха сейчас и не скоро станет родиной. Украина твоя родина.

Адказаць
+167 +
грань, 14:57, 3.05

Повертайся живий та з перемогою.
Дякую Брате.
Живе Білорусь

Адказаць
+153 +
Александр, 15:05, 3.05

Дзякуй табе Васильза мужнасць и самаахвярнасць! Сення ты змагаешся за их(украинцау) и нашу свабоду! Кали Украина будзе незалежнай еурапейскай дзяржавай,то и у Беларуси паскорыцца працэс вяртання у сваи гистарычныя крэсы-Еуропу!Хай беражэ Божа вас,сыноу и дачок Беларуси и Украины у гэты цяжки час выпрабаванняу!Смерць расийским акупантам!Слава Украини!Жыве Беларусь!Героям Слава!

Адказаць
+148 +
!!!, 15:14, 3.05

Васіль! Вы сапраўдны герой!!! Дай Божа Вам здароўя і моцы! Хацелася пабачыць у Вашых вачах Шчасьце! Вы і іншыя беларусы, якія змагаюцца супраць рашысткіх акупантаў, - наш гонар!!! Ведайце гэта і памятайце!!!

Адказаць
+141 +
Літвін, 15:18, 3.05

Поздравляю,желаю силы, воли и удачи. Живи по совести, не обращая на все.

Адказаць
+20 +
південьUA, 19:24, 3.05

Іноді розумієш, що не поменшало українців(за рахунок зрадників, імігрувавших де інде), а побільшало - за рахунок ось таких Людей, і діаспора закордонна зросла на мільони, за рахунок тих, хто допомагає, хто не байдужий... Україна набуває справжніх дітей та родину, придбала, і придбає набагато більше - ніж втратила!!!!! І Синьоока теж придбає, ось побачите - прокинеться, скине пута - і ми разом її піднімемо - білоруси та українці, і у вашій родині на сорок мільонів побільшає, мінімум))))) Жьіве Беларусь!!! Жьіве вечна!! Слава Україні!!!

Адказаць
+14 +
dmi, 19:27, 3.05

Удачи дорогой ты наш земляк .

Адказаць
+19 +
azhbeta, 16:05, 3.05

Васіль, ганарымся табою, молімся за цябе і ўсіх нашых хлопчыкаў, што змагаюцца за свабоду Украіны супраць русскіх фашыстаў. Выстаіць Украіна, нешта памяняецца і ў нас, не можа такого быць, каб чорныя сілы знішчылі нашу любую Беларусь. Нягледзячы на тое, што над Беларуссю лятаюць летакі расейскіх фашыстаў, мы спадзяемся, што Беларусь жыве і будзе жыць і вы ўсе зможаце вяртуцца на нашу родную беларускую зямлю, якая не сумняюся стане мірнай і свабоднай ад нашэсця чорных крумкачоў.

Адказаць
+23 +
Barbi, 16:40, 3.05

Храни цябе божа хлопчык.

Адказаць
+18 +
белорус, 16:43, 3.05

Всех благ и успехов!

Адказаць
+25 +
украинец, 17:19, 3.05

Если мы выстоим с Россией, тогда и Беларусь будет возможность отвоевать.
Иначе "таежный" кирдык, на многие годы...

Запомни, Василий, украинцы все видят и обо всем в курсе, придет время и мы поможем вам вернуть страну.

О героизме ребят никто и никогда не забудет.

Что касается Порошенко, то это временный персонаж. Мы не можем его поменять во время военных
действий. Запад этого не поймет. Но, народ наш ничего не боится, страх прошел. Любого зажравшегося гоблина скинем и никто из ментов впрягаться больше не будет. Они боятся, ибо сейчас спрос будет другой...

Адказаць
+19 +
Сябр, 17:24, 3.05

Спасибо брат, за то что защищаешь братскую Украину от фашистско-российской заразы. Дай Бог тебе здоровья! Возвращайся с Победой над этой колорадской нечести!

Адказаць
+19 +
Бефар., 18:32, 3.05

Героям Слава !

Адказаць
+22 +
Хаус, 18:40, 3.05

Оставайся живым и здоровым. Василий! Нам предстоит защищать Беларусь.

Адказаць
+18 +
Ага, 18:42, 3.05

Чакаем з перамогай і там і тут.

Адказаць
+19 +
olia, 19:16, 3.05

Слезы на глазах...
когда же закончится эта война ...
самая ужасная война...
СЛАВА УКРАИНЕ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Адказаць
+14 +
вва, 20:03, 3.05

Героям слава!

Адказаць
+15 +
ales', 20:17, 3.05

героям слава !

Адказаць
+21 +
Фама, 20:45, 3.05

Малайчына Парфянкоў! Гэты шлях болей ганаровы, чым сядзець у лукашэнкаўскіх турмах. Вучыся змагацца з ворагам, каб потым на Радзіме вучыў землякоў. За ўсё трэба змагацца!

Адказаць
+17 +
Батальон "Беларусь", 22:12, 3.05

Создаем батальон "Правого сектора" - Беларусь!

Адказаць
+17 +
leo44, 23:04, 3.05

Будзь асцярожны ,дапамагай Украiне ,але ж ты на радзiме патрэбны !

Адказаць
+7 +
За свободу!, 23:31, 3.05

Возвращайтесь домой!

Адказаць
+16 +
Дзед Базыль, 0:04, 4.05

Беражице сябе шаноўнае суайчыннікі. Мы ліцвіны — Дыеў нам раіць!
Вяртайцеся жывымі з той кары ў Україне за нашу вольнасць! Вы нам велькі патрєбны.
Бо жыве Беларусь!
Пакуль мы ще жыемы!

Адказаць
+9 +
быть добру, 1:23, 4.05

Молодец,гордимся.

Адказаць
+14 +
Таццяна Севярынец, 7:45, 4.05

Беражы цябе Госпад, Васіль!!! Беражы тых, хто побач з табой! Веру: вашыя ахвяры не будуць марнымі--Украіна расквітнее і ўзмацнее! Слава Героям!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны