18 траўня 2024, Субота, 7:50
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 8
-2 +
Ded, 20:56, 3.05

А среди "союзников" только соревнования -кто больше на обещает помощи. Кстати, уже сколько времени прошло с выделения США помощи,а на фронте ничего не появилось.

Адказаць
-2 +
дэм54, 21:43, 3.05

Зе ублюдок продаёт московии сырьё для производства титана. Титан идёт на производство оружия из которого убивают Украинцев!!!!! Этот ублюдок убийца Украинцев!!! Будь он проклят!

Адказаць
-5 +
Алесь, 21:49, 3.05

Ну думаю никакое сырье он не продает

Адказаць
+6 +
Олег, 21:50, 3.05

Диму, без вогню, не буває… Асфальт на КРОВІ з 2019 року від Зеленського… парад… шашлики… офшори…
03.‎05.‎2024 798 доба війни
32 доба неконституційної пролонгації правління режиму Зеленського з елементами позаконституційного обмеження конституційних прав і свобод українського народу.
Сирський подав прохання про відставку з поста головнокомандуючого ЗСУ. В апараті президента документ навіть відмовились реєструвати відповідним чином, тому Сирський направив його Зеленському генштабівською спецпоштою. Сирський так і не зрозумів своєї головної функції в балагані цієї влади - він особа на яку спишуть всі катастрофічні провали травня серпня 2024 року.

Адказаць
+13 +
X, 21:52, 3.05

Верни Залужного пока не поздно, дурень зеленый! Твой назначенец-карьерист Сырский, похоже, уже поплыл - ошибка за ошибкой. Нет у него квалификации в масштабе всей армии командовать.
А самое интересное, что у этого Сырского почти все родственники живут на расее! Может он поэтому так ротации проводит как в Очеретино?

Адказаць
+8 +
сержа❗, 23:33, 3.05

X, 21:52, 3.05,
да , Очеретино показало жуть командования , не дай Бог чтобы так было дальше.

Адказаць
+6 +
Травень, 22:42, 3.05

Один із зелених ТГ-каналів заявляє, що екс-голова офісу президента Андрій Богдан (людина, яка зробила Зеленського президентом) - фігурант справи по держзраді.
Якщо Зеленського президентом зробив зрадник України - то хто тоді сам Зеленський?

Адказаць
+5 +
Травень, 23:22, 3.05

Зацікавлення ютуб-каналом офісу президента Єрмака: за тиждень (7 днів) 27 відосиків, середня кількість переглядів 1 відосика - 9864 (3% від кількості підписників каналу).
Зеленський розігнав 2019.05.20 Верховну Раду України, мотивуючи тим, що вона має низькі рейтинги.
Судячи з рейтингу серед підписників каналу Зеленського-Єрмака, треба вже й себе "розігнати".

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны