30 April 2024, Tuesday, 15:34
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 8
0 +
Лесь, 11:47, 5.01

угу! малайцы!
Дашкевіч і ягоныя "байцы" робяць як раз тое, што трэба перад выбарамі прэзідэнта!))) ---кніжкі , падручнікі і калектыўныя паходы ў царкву! смешна...
А называць Кіма- "моладзевым лідарам"... нават язык не паварачваецца...лідар каго і чаго????? фантомнай партыі ці моладзевай арганізацыі не зрабіўшай не адной акцыі і не маючай актывістаў?

адзіная надзея на Саннікава і ягоную "Еўрапейскую Беларусь"...

Reply
0 +
Лиза, 14:03, 5.01

Лесь Вы неправы нужно предлагать и подсказывать а не критиковать нужно объединяться но при этом каждый делает свое дело на общее благо. Всю активную молодежь с Новым годом -здоровым добрым счастливым свободным!!!

Reply
0 +
пан во труба, 14:54, 5.01

Ну как же,Ким-это лидер. Если мне не изменяет память это тот лидер,который отметился тем,что добился от властей установки стены другому лидеру- Цою.

Reply
0 +
amateur, 15:04, 5.01

2 Лесь, 11:47, 5.01
Насамрэч, і Малады Фронт, і Андрэй Кім (да і астатнія маладзевые арганізацыі) робяць тое, што трэба - яны растлумачваюць беларусам, што тыя не расейцы. Без гэтага нічога не будзе, пакуль большасць не зразумее, што мы іншая дзяржава, так і будзем калёніяй. Таму і кніжкі на мове, і подпісы, і гульня на гадавіну бітвы пад Воршай - гэта, магчыма, паважней усяго астатняга будзе.

А вось тое, што старэйшае пакаленьне павінна вызначыцца з кандыдатам у Прэзыденты - гэта слушна. Моладзь за іх гэтага ня зробіць.

Reply
0 +
Лесь, 17:27, 5.01

Лиза, мінавіта крытыка-рухавік прагрэсу!))

amateur, калі вы бачыце выйсце з эканамічнага і палітычнага тупіку у кніжках ды набажэнствах-ваша справа....хаця, зноў такі тая ж "Еўрапейская Беларусь" робіць ня меньш каб "растлумачыць беларусам, што тыя не расейцы"

Reply
0 +
Лиза, 18:50, 5.01

Никто не умаляет "Еврапейскую . Беларусь" дзякуй великий им за все!

Reply
0 +
сяргей-паляшук, 19:54, 5.01

Так же скептически Ким отнесся и к выборам в местные советы весной 2010 года. «Посмотрите на риторику: все говорят, что, «может, в местные советы кого-то пропустят». Но при этом никто не надеется, что будут считать голоса. Никто не говорит о самих выборах, никто не говорит о подсчете голосов. Все говорят о том, что «пропустят», — заметил он.

Очень приятно читать эти слова ! Я очень доволен что Андрей ( и надеюсь его друзья) понимают ЧТО ВЫБОРОВ В БЕЛАРУСИ НЕТ, и это с 1996 года. Абсолютная власть (лУКА) решают кого запустить в палату, местный совет.От избирателей НИЧЕГО НЕ ЗАВИСИТ !
Так БУДЕТ ВСЕГДА ПОКА БУДЕТ ЛУКА У ВЛАСТИ...
Надежда узнать правдивый результат появиться только тогда когда в комиссии УЧАСТКОВЫЕ включат оппозицию. И этот смелый оппозиционер на основании ст.72 ИК подпишет все бюллетени поступившие в участковую комиссию из вышестоящей, а по окончании голосования в воскресенье вечером потребует увидеть свои подписи на бюллетенях в одной их 3-х урн.
Не будет оппозиции в участковых комиссиях--- ИЗБИРАТЕЛЬНЫЙ ФАРС !

Reply
0 +
amateur, 19:56, 5.01

2 Лесь, 17:27, 5.01

Мой пост ня быў пра тое, што нехта робіць лепш (горш)/больш (меньш) за іншых . У кожнага свой погляд на выйсце з тупіку :))) Але я спадзяюся, што Вы пагадзіцеся, што раз'яднанне ці проціпастаўлення сярод тых, хто ЗА выйсце з тупіку ніяк не паспрыяе набліжэнню гэтага выйсця :))) Няхай кожны робіць сваю частку! Мэта та адзіная!

Reply
 
Write your comment
E-mail won't be published