banner1 banner1 banner1

5.04.2013

Руся: Мне ў кайф сьпяваць беларускія песьні 15

15:56, — Интервью

Руся: Мне ў кайф сьпяваць беларускія песьні

У гэтай сьпявачкі – неверагодная колькасьць ідэяў, ад таго багата і праектаў зь яе ўдзелам....




Комментарии

Зорка Венера, 16:47, 5.04      -   +50   +  
Дзякуй табе, таленавiтая, прыгожая моладзь!
Ответить
rezistent, 17:57, 5.04      -   +17   +  
spadabalsya anons.
kantcert uzho adbilsya
dzyakui
Ответить
сам музыка, 18:27, 5.04      -   +37   +  
дзякуй,Руся прыгажуня,за творчасьць,за мову)посьпехаў!
Ответить
Mihas, 19:08, 5.04      -   +22   +  
Размаўляць па беларуску - жыццёвая неабходнасць кожнага Беларуса. Скажу шчыра, збольшага дачыняюся па расейску, але кожны павінен знутры будаваць беларусккамоўны шлях.
Ответить
azhbeta, 19:51, 5.04      -   +25   +  
Вялікі дзякуй за беларускую мову і творчасць дзеля Бацькаўшчыны. Сапраўды прыгажуня і разумніца. Поспехаў і плену ў працы!
Ответить
rasta, 21:08, 5.04      -   +16   +  
Цудоўная музыка! Дзякуй за мову! На самой справе сумна гэта ўсё. Лічу, што беларусы будуць жыць лепей толькі, калі да мовы сваёй вярнуцца, проста таму што на нейкім падсвядомым узроўні немагчыма сябе паўнаважным чалавекам і грамадзянінам свёй краіны адчуваць, калі ставішся з пагардай да часткі яе ідэнтычнасці.
Ответить
таццяна, 15:53, 6.04      -   +5   +  
Дзякуй за гэтыя словы,Руся,мы з та
бой!!!
Ответить
Чегеварвар, 1:11, 7.04      -   +3   +  
Дзякуй за пазыцыю сапраўднага ваяра - нават калі не адчуваеш плёну - усяроўна РАБІЦЬ, "бо я - беларуска". Толькі дзякуючы такім, як гэтая дзеўчынка, Беларусь можа стацца вольнай.
Малайчынка.
Дзякуй.
Ответить
Марыля, 2:06, 7.04      -   +5   +  
Вельмі прыемна, што моладзь шануе беларускую песню і мову. Вялікі дзякуй, Русі і яе паплечнікам.
Ответить
Alexander, 8:14, 8.04      -   -5   +  
А выучить беларуский язык не в кайф ???
Ответить
Павал, 9:56, 8.04      -   +3   +  
2 Alexander, 8:14, 8.04

саша, а ты ведаеш мову?
Ответить
Alexander, 12:25, 8.04      -   0   +  
Трохи ведаю. Написанае у' артыкуле сведчыць аб непаваге да яе и законау'.
Ответить
Ендрусь, 10:32, 8.04      -   +4   +  
РУСЯ _ кандидатка на евровидение от Беларуси!
Ответить
Погоня, 17:00, 12.04      -   0   +  
Теперешним творчеством Руси не впечатлен, а проект Indiga это было клева. Одно радует, что поддерживает беларускую мову. Вельмi дзякуй за гэта i поспiхау!!!
Ответить
valery, 5:51, 14.04      -   0   +  
Чудные белорусские песни греют душу .Но прчем здесь жаргонное наркоманское КАЙФ?Получается как у Грибоедова смесь французского с нижегородским.Истинная МОВА она обойдется без пошлятины и будет всегда любима народом.
Ответить