8 лiпеня 2024, панядзелак, 9:21
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі

Прэм'ер-міністр Літвы сустрэнецца з Сідорскім у парушэнне палітыкі Еўразвяза

3

Афіцыйнае агенцтва БелТА паведаміла, што працоўная сустрэча прэм'ер-міністра Беларусі Сяргея Сідорскага і прэм'ер-міністра Літоўскай Рэспублікі Гедымінаса Кіркіласа адбудзецца 2 верасня ў горадзе Друскінінкай.

Каментары 3
0 +
lialka, 19:39, 1.09

Европейские чиновники встречаются с уполномоченными для переговоров эмиссарами Луки ниже ранга заминистра. И что? Беларуси от этого не легче. Продали ее и все свои европейские ценности.

Адказаць
0 +
васіль, 21:22, 1.09

лепш, чым сказаў Уладзімір Халіп, не скажаш:
"Палітыкаў заходніх можна зразумець. Беларусь для іх – гістарычная недарэчнасць.... Аднак тут, як высветлілася, неблагая нерухомасць. Ды іншыя відавочныя выгоды. З дня на дзень чакаецца тут вялікая распрадажа. Ісці на рынак ва ўмовах адыёзнай дыктатуры – усё адно, што купляць крадзенае. Але ж і стрымліваць здаровыя памкненні зацікаўленых кампаній ніяк не выпадае. А таму найлепшы спосаб развязання недарэчнага вузла – легітымізацыя рэжыму. Праз “выбары” ў “парламент”. Тутэйшая ўлада выдатна разумее, чаго хоча Захад. Ахвотна ідзе насустрач. І прапануе бяспройгрышны варыянт."
вось зараз будуць бачны першыя здраднікі дэмакратыі, якім цэнты прыбытку даражэй за свабоду. на жаль, гэтымі здраднікамі ёсць суседзі, на якіх звычайна раней спадзяваліся, а зараз....

Адказаць
0 +
Reshetnikov M V, 17:27, 2.09

Pust vstrechautsya golubki ! Takie vstrechi , kogda m+m razresheni daje v Belarusi ! Net navernoe ne razresheni , poetomu prihoditsya na territorii Litvi ! Ponyatno , tam spokoynee i bolshe vremeni na krepkiy mujskoy razgovor ! Nado priznatsya chto vi gomoseksualisti ! V etom net nichego zazornogo ! Mne kajetsya, chto eto i budet sdelano po itogam vstrechi 2 sentyabrya !!!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны