8 лiпеня 2024, панядзелак, 13:51
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 5
0 +
васіль, 12:14, 15.09

хм... "мы живем..."
мы - не живем, мы еле существуем.
ну, исключая особ приближенных к императору, особ с длинными и широкими языками, успевающими вовремя "лизнуть" где и кому надо, особ, плюнувших на все и создающих себе свою частную жизнь вне зависимости от государства, особ, занявшихся политическим бизнесом на шее у рядовых активистов.
все остальные просто не знают, что такое человеческая жизнь, что такое жизнь без опасений за завтрашний день, без опасений спокойно пройти по улице, сказать то, что думаешь.
даже не говоря о пустом холодильнике, в котором мышь повесилась с голоду, жизнь в беларуси - это сплошное мучение, с узенькой полоской счастья вечером после зарплаты....

Адказаць
0 +
РР, 12:38, 15.09

Спадар Алесь, надрукаваны вамі дакумент з подпісамі ахоўнікаў беларускай дэмакратыі -- гэта моцны ўдар па карпарацыі ЛукаМошкіна! Здавалася, што ў чорных палкоўнікаў рэжыму ёсьць хаця б капля розуму, каб не сьвяціцца сваімі
тварамі і прозвішчамі. Насамрэч, розуму няма нават і на гэта.
То хай цяпер аднекваюцца: я ня я, дый быдла ня мая.

Адказаць
0 +
Фрабел., 13:51, 15.09

Вось зараз нашы каментары будуць чытаць розных масцей халуі і падлізалы лукашэнкаўскай хунты,яны вельмі цікавяцца гэтым, дык вось, ты ,падпалкоўнік, і ты,палкоўнік з тым маёрам,
памятайце,што сёння ты ўпэўнены ў сабе і ў сіле дыктатара,але заўжды наступае заўтра,
і заўтра ты хуценька ператворышся ў жалкую нікчэмную істоту, і зоймеш тое месца, дзе павінен быць даўно, і добра ў'яві, як ты будеш скавытаць там і дажываць сваё ганебнае жыццё, бо НІШТО не ЗАБЫТА і НІХТО не ЗАБЫТЫ !!!

Адказаць
0 +
Svolka, 18:18, 15.09

Конечно живем. И пока живы :-)

Адказаць
0 +
Reshetnikov M V, 16:51, 17.09

Cto Vi vse hodite vokrug da okolo !!! V Belarusi - Fasshizm, a policeyskoe gossudarstvo eto vsego-lish priznak Fashizma !!!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны