Беларусы запатрабавалі вызвалення палітвязняў (Фота, відэа)
13- 12.03.2009, 18:59
Мірная акцыя з патрабаваннем вызваліць палітвязняў і спыніць рэпрэсіі супраць апазіцыі прайшла 12 сакавіка на Кастрычніцкай плошчы Менска.
Мірная акцыя з патрабаваннем вызваліць палітвязняў і спыніць рэпрэсіі супраць апазіцыі прайшла 12 сакавіка на Кастрычніцкай плошчы Менска.
Спасибо Хартия за новость
АдказацьЛюдзі!!!За кратамі знаходзіцца Арцем Дубскі, у войску Хведарук Зміцер,Шыла Іван і інш. Ім патрэбна Ваша падтрымка!!!Пішыце лісты !!!Дзе-хто знаходзіцца можна знайсці на сайце "Маладога Фронта": www.mfront.net
АдказацьДзякуй Вялікі!!!
Беларусы амаль нічога ня ведаюць пра той перыяд сваёй гісторыі, калі яны былі вольнымі і незалежнымі. Тады нас ніхто не называў беларусамі. Зараз на плошчу Калинощскага выходзяць сапращдныя Л И Ц Ь В И Н Ы!
АдказацьМалайцы! Дзякуй Вам!Ёсць кім яшчэ ганарыцца ў нашай краіне!
АдказацьMalajcy, tak trymac! Kryudna tolki, sto sam zyvu nia u Miensku -tak by napeuna tam byu. Darecy, maju pytannie da usich, a sto ja mahu zrabic dlia Volnaje Bielarusi u svaim rajonym centry? adkazy, kali laska, dasylajcie na maju skryniu foxini@tut.by
Адказацькаму ж яшчэ выходзіць, як не ім? Жыве Беларусь!!!
АдказацьT H A N K Y O U !!
АдказацьYou are the butterfly, whose wings is the beginning of a storm !!
Добра, што людзі выйшлі! Але неяк нас мала! Купка людзей на неабсяжнай плошчы глядзіцца вельмі самотна.
Адказаць!УСЕ НА ПЛОШЧУ!
>Зараз на плошчу Калинощскага выходзяць сапращдныя Л И Ц >Ь В И Н Ы!
АдказацьДамаўляйце далей. Хто сядзіць дома і дзе тады падзеліся крывічы з радзімічамі? :)
Ребята, Вы молодцы! Смелые, мужественные люди!
АдказацьЖыве Беларусь!
до сих пор елки стоят на площади в минске? что за фото такие странные?
Адказацья горжусь что я -БЕЛОРУС привет из сибири(я просто здесь родился)!!!
АдказацьА что у Вас в Белорусии есть политзаключонные?
Адказаць