14 кастрычнiка 2024, панядзелак, 4:09
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 13
+78 +
Читал когда-то, 13:00, 4.10

В войну в Беларуси тоже повесили флаг на высокой дымовой трубе, и прикрепили табличку с надписью "ЗАМИНИРОВАНО", окупанты побоялись снимать. Может стоит возродить партизанские традиции?

Адказаць
+28 +
Oleg S., 13:16, 4.10

Хотілося б уточнити яких саме окупантів Білорусі ви мали на увазі , радянських комуністів чи німецьких націонал - соціалістів ?

Адказаць
+16 +
Факт , 14:16, 4.10

Вот уж точно! Многих людей до сих пор восхищают "подвиги" НКВДистов - ещё худших оккупантов, чем немцы.
От совковой пропаганды мозги у них просто засохли.

Адказаць
+6 +
Oleg S., 15:10, 4.10

Прекрасню ілюстрацією суті радянської влади є ставлення самих брестчан старшого покоління до так- званих радянських визволителів , що марширували вулицями Бреста спільно з гітлерівцями в вересні 1939 року . Неодноразово чув цікаві розповіді про комісара Фоміна і конвойний полк НКВД розміщений в фортеці . Саме цей підрозділ відправляв " ворогів народу " в Сибір , вони організовували виселення поляків з Брестчини .

Адказаць
+4 +
Факт , 15:55, 4.10

В 1939 году немцы так и не смогли взять брестскую крепость, которую защищали поляки и местные жители. После совместного советско-эсесовского парада в Бресте немцы ушли, а защитников добивали советские войска.

Адказаць
+2 +
Oleg S., 9:39, 5.10

Комуністична історія оборони Брестської фортеці є суцільною брехнею . Справжніми героями в боротьбі з нацистами були генерал Плісовський , капітан Радзішевький , та мобілізовані поляки і білоруси з українцями . Але вони опинилися поміж двох вогнів . Нажаль ці два командири загинули від рук нквдистів , саме їм повинен стояти пам'ятник , а не комісарам , конвоїрам .

Адказаць
+25 +
живе Беларусь, 13:04, 4.10

Ранее, в том же Бресте закрепили флаг на старой трубе кочегарки по улице Кирова, за зданием 8 стройтреста. МЧСники сняли и срезали болгаркой арматуру на трубе, чтобы никто больше не вывесил флаг на этой трубе.

Адказаць
+7 +
Зося, 18:00, 4.10

Всегда думала, что в МЧС смелые и добрые люди. Какая ошибка. Стыдно за них. Видно и вправду спят, едят и боятся пожаров, как о них в народе говорят.

Адказаць
+39 +
сноб, 13:16, 4.10

лукашисты выслали спасателей с вышкой.
---------
спасать подмоченную репутацию узурпатора.

Адказаць
+43 +
Местный, 14:02, 4.10

Когда уже к узурпатору с "вышкой" придём???

Адказаць
+3 +
man, 14:58, 4.10

школа 16 ?

Адказаць
-1 +
всё верно, 16:55, 4.10

да

Адказаць
+5 +
Дмитрий, 15:24, 4.10

Наследники легендарного Мирона!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны