«Дыверсійныя групы рыхтаваліся зладзіць хаос у тыле войска Лукашэнкі»
10- 21.11.2023, 10:53
- 20,440
А сам дыктатар збіраўся ўцякаць і баяўся, што расейцы не дазволяць яго борту ўзляцець.
А сам дыктатар збіраўся ўцякаць і баяўся, што расейцы не дазволяць яго борту ўзляцець.
лукашенко трус по жизни, на мзкт когда его посылали трясся чуть не обделался, да и в целом он труслив !!!
АдказацьОн по жизни предатель. Предал сразу всех - и своих КРАСАУЦАУ с ябатьками, и своего ближайшего союзника. Лука при немцах был бы старостой или полицаем.
АдказацьСмотря на то, что рашики вытворяют в Украине, начинаю ооооочень сомневаться насчет этих "рассказов" о ВМВ и немцах. Может не все так однозначно...??
АдказацьНюрнбергский международный трибунал по поводу гитлеровского режима, которым так восхищался Лукашенко, уже всё сказал и нечего ставить под сомнение решение трибунала, а по поводу сегодняшних военных преступников свое слово скажет Гаагский трибунал. Каждому своё.
АдказацьДиверсионные группы надо было в 2020м запускать.
АдказацьВ 2002
АдказацьПольскім дыверсантам ў любой вёсцы ў Беларусі далі б ежу, начлег і іншую дапамогу, бо лукашэнку вар'ята з-за вайны пачатай ў лютым 2022 ненавідзяць ўсе. Была зразумела што вар'ят і курва Лукашэнка канчаткова здрадзіў Беларусі зрабіўшы краінай плацдармам для агрэсіі супраць суседа. Нелегітымны вырадак без дазволу беларускага народу паклікаў маскоўскую арду ў Беларусь, ператварыўшы краіну ў свінарнік "руцкага міру".
АдказацьСкаціна Лукашэнка вынішчаў могілкі Арміі Краёвай, помнікі палякам, польскія школы, адпраўляў за краты полякаў з грамадскіх арганізацый... А як прыпекла каля дупы дык адразу кінуў сваіх "красаўцаў" і пачаў шукаць магчымасць збегчы праз Польшчу, праз суседа, ля плота якога што дня гадзіў, у якога што дня кідаў камяні і на якога што дня пляваў брызгаючы сваёй шалёнаю слюною.
АдказацьУ войску польскім належыць стварыць Замежны легіён з беларусаў добраахвотнікаў якіх падрыхтаваць як атрад сіл спецыяльных аперацый для барадзьбы ў тылу ворага.
АдказацьГэта ўклад у абарону Польшчы і НАТА. Ўклад у вольную Беларусь і бяспеку ўсходняга флангу Польшчы і НАТА. У выпадку прамой вайны з Масковіяй якая больш чым магчыма ў бліжэйшыя 10 гадоў гэты легіён будзе рабіць сваю справу знішчаючы акупантаў у глыбокім тылу ворага. У выпадку калі Беларусь стане вольнай жаўнеры гэтага легіёну складуць падмурак афіцэрскага корпусу ў вольнай Беларусі, сяброў Польшчы і НАТА.
Жыве Беларусь!
Жыве Польшча!
Жыве Рэч Паспалітая!
Падтрымлiваю гэтыя прапановы!!!
Адказаць