27 лiпеня 2024, Субота, 14:56
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 11
+46 +
Ясь, 14:50, 20.05

не хацелі вывучаць у свой час гісторыю Беларусі, акрамя таго не хацелі і да гэтага часу не хочаце гаварыць і пісаць каментары хаця б на сваёй роднай мове, то вывучайце гісторыю Расіі цяпер !!!

Адказаць
+21 +
Ильич, 15:40, 20.05

бьюсь об заклад, кгбисты при необходимости быстро выучат и беларусский и даже с полесским акцентом, чтобы вставлять палки в колеса патриотам.

вы же не захотели в 2010 учиться воевать в лагере "Вояр"? а ведь это понужнее, чем лясы точить.

Адказаць
+18 +
tuteishi, 16:06, 20.05

"у свой час" - гэта калі? Пад час Радзянскага Хаўрусу вывучалася гісторыя г.з. Белоруссии, так сама с пункту гледжання нібыта спрадвечнага жадання ўвайсці ў склад г.з. расеі. І нават альтэрнатыўных крыніц ведаў пра нашу гісторыю не было. Толькі пасля таго, як Беларусь стала больш-меньш незалежнай зъявіліся кніжкі пра нашу сапраўдную гісторыю. Хто хацеў яе ведаць, той прачытаў. Нягледзячы на тое, што нашы цяперашнія ўлады жадалі бы, каб зноўку ўзьвярнуўся Радзянскій Хаўрус.

Адказаць
+49 +
сноб, 14:52, 20.05

Фотка в тему. Бедные школяры будут изучать историю в контексте: откуда на Беларусь готовилось нападение.

Адказаць
+29 +
4, 15:20, 20.05

Очередной урок по зомбированию детского мозга.

Адказаць
-2 +
Даиладно, 15:30, 20.05

Да и ладно, разберемся. Где родители, где потом. Не научать родную мову...потым пагледзим

Адказаць
+8 +
СВОИ УЧЕБНИКИ В ЗАД , 16:38, 20.05

В век интернета школьник может даже не ходить в школу и будет, при желании, знать любой предмет не хуже преподавателя. Дело в семье, а не в школе или в учебниках. Вот с химией и физикой немного сложнее. Опыты можно и дома проводить, но не все родители скажут опрыску - действуй, сынок. Сынок может и хату спалить от усердия в учебе.

Адказаць
+11 +
0хэ, 16:54, 20.05

Неужели в этом учебнике будет написано про 4 направления, из-за которых война началась?
Неужели они будут показаны?

Адказаць
+16 +
Анархист, 16:59, 20.05

Новый предмет "История диктатуры"

Адказаць
+12 +
ВІТАЎТ, 17:02, 20.05

Пры лукашэнкаўскім про-маскоўскім рэжыме, русафікацыя ў школе прадаўжаецца.

Адказаць
+2 +
sabre, 21:56, 20.05

Всемирная история в контексте совковой брехологии.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны