27 лiпеня 2024, Субота, 15:00
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+23 +
Ded, 20:07, 20.05

В этом месяце обещали первые ф16! Ну, посмотрим.

Адказаць
+9 +
Пан, 20:09, 20.05

Здаецца мне,у гэтым месяцы так сама ничого не буде,чэраз некальки нядель..(с)

Адказаць
+61 +
I-van, 20:51, 20.05

А вообще-то обывателям совсем и нет надобности знать когда и сколько оружия приедет.
Это касается всего - и снарядов, и Ф-16, и танков, и пехотинцев НАТО...
Сообщат когда уже объективно не будет возможности скрыть.
Будьте взрослыми людьми. Не о обовсем можно говорить.
:-)

Адказаць
+38 +
Яромір, 22:17, 20.05

Как воюют американцы: сначала отрабатывает авиация, потоком идёт артиллерия и только потом идёт пехота, спецназ. ЗСУ без авиации давят рашистов от 1.000 орков в день(!). Слава ЗСУ, Героям Слава, Слава Україні, смерть рашистам проклятым оккупантам!!!!!

Адказаць
+15 +
Основа, 22:15, 20.05

Классный самолёт, экономичный по топливу также...

Адказаць
+12 +
Gabbahey, 21:12, 20.05

I am sure that the several countries that are training Ukrainian pilots use simulators as an integral part.

The estimated cost per operating flight hour is $27,000 for the maintenance upkeep of the F-16. Simulation is obviously much less expensive.

Адказаць
+24 +
sož, 21:47, 20.05

"Ордынская Московия (СССР) с её Крепостным Правом и потогонным рабским трудом" амаль 100 рокаў, прымушала народы... 15-ці "союзных республик" "работать бесплатно (рабам кое-как хватало на дешёвые еду, одежду, обувь"), пыталася ўгнацца за ЗША і Эўрапейскімі краінамі, якія мелі (маюць) рынкавую эканоміку й канкурэнцыю ува ўсіх галінах вырабніцтва (Магдэбурскае Права) - ў тым ліку і ў вайсковае галіне!
Гэта да тога, што калі б Украінцы (як і Ліц'віны ("бело... русы") мешкалі па Магдэбургскаму Праву, ані "по Крепостному Московскому Праву" ды ведалі б Мову Ангэльскую (як ведаюць "Московский (русский...) Язык") дык пілоты Украіны даўно б ляталі на F - 16.
Гісторыя ня трывае ладу ўмоўнага.
Украіна ж праз гэту Страшную ВАЙНУ мае вызваліцца з-пад адсталай Орды Маскельскай і яе' дзікай экспансы'і!

P.S.Магдэбурскае Права (мескае самакіраван'не) якое Літва ("Бела - русь") мела з 1387 року (Вільня атрымала Магдэбурскае права ў 1387 року - следам у 1390 року - Берасьце й Гародня...

Адказаць
+27 +
Ау́тар, 22:18, 20.05

Кацапы руйнавалі Беларусь зау́жды...ды ня толькі Беларусь.

Адказаць
+3 +
бомбер, 6:51, 21.05

Ну вот и обещанные F-16 прибыли на Украину.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны