1 лiпеня 2024, панядзелак, 22:54
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 17
+45 +
Жеглов, 13:29, 27.06

Ну и рожа у этого чиновника - чистый проходимец коммуняцкого розливу! Из какой мусорной ямы их вытаскивают?!

Адказаць
+20 +
Джо, 13:45, 27.06

Армянский грустный лошадь- новый министр недружественных дел таежного союза

Адказаць
+37 +
Я, 13:30, 27.06

Алень повесится или в окно выйдет?

Адказаць
+26 +
Правильно , 13:32, 27.06

А главу своей администрации назначит после согласования в улусе Джучи.

Адказаць
+19 +
Gate, 13:36, 27.06

Намеснік ў Алейніка руцкамірскі холоп мацкаы, мабыць яго лукавы міністрам прызначыць.
Прызначыў ўжо дзябіла ў генштаб. Што ўжо там. У вальта ўсюды у атачэнні адны дзябілы ды свінні руцкамірскія.

Адказаць
+30 +
wawa, 13:40, 27.06

движение шлака в отстойнике....

Адказаць
+17 +
Trade, 13:45, 27.06

Хіба Алейнік вінаваты што твае паслы заканчваюць жыццё самагубствам?

Ці Алейнік вінаваты што лукавы Валет сваімі ўласнымі сінямі лапамі знішчыў транзіт, міжнародны гандаль і страціў усе што краіна магла мець ад геаграфічнага размяшчэння ператварыўчыся у памыйку руцкага свінарніку ўзровеня лнр-днр.

Каго не стаў лукавы міністрам ніхто не зробіць цуд, бо ты Валет і ты ўсё разбурыў і вынішчыў любыя добрасуседскія адносіны з іншым светам. Ты з тваімі маскалямі.

Адказаць
+36 +
Федя, 13:48, 27.06

Опять в шкловском барделе перестановка кроватей и б-дей одновременно. Картофельный дятел полагает, что это поможет?

Адказаць
+12 +
ups, 13:54, 27.06

LOL!!!!!

Адказаць
+36 +
1111111, 13:48, 27.06

Оленя убирают с МИДа из-за позорной поездки луки в Монголию.
Луку там обо.рали с ног до головы.

Адказаць
+13 +
Test, 14:41, 27.06

У дурня заўжды нехта вінаваты, акрамя яго, дурня.

А у Манголіі лукавы валет сам пабачыў што ёсць незалежная прэса, есць выдатныя і адукаваныя людзі ды і Манголія буйна развіваючая краіна з доьрай будучыняй, у адрозненні ад той памыйкі у якуя Лукавы Валет ператварыў Беларусь зні шчыўшы усе перспектывы развіцця.

Адказаць
+30 +
Антон, 13:55, 27.06

на все эти должности, с таким же успехом, можно назначить шпица луки. Эффект будет одинаковый...ровно нулевой.

Адказаць
+12 +
This, 14:20, 27.06

Ад шпіца не будзе такой шкоды як ад лукашыстаў і руцкамірскіх.

Адказаць
+12 +
Draw, 14:00, 27.06

Кітайскім уладам ад сяброўства з Лукашэнкам практычная карысць была адна — толькі выгаднае транзітнае размяшчэнне краіны.

І здавалася, што ніхто ў вальтанутага бобіка гэтага размяшчэння ўжо не адбярэ. Ну нельга быць такім Валетам каб страціць транзіт і геаграфію?

Але бобік Валет
мае такія "выбітныя лідарскія якасці", што ён прымудрыўся прафукаць ды страціць — нават сваё геаграфічнае размяшчэнне.

А у памыйку лнр-лнр лукавага ніто што Кітай, нават Зімбабвэ (любое дно) з інвестыцыямі не палезе. Бо нават ў транзіце ўжо няма ніякай карысці, дык і транзіту ўжо няма.

Адказаць
+15 +
Rd, 14:11, 27.06

Бобік Валет умыдрыўся разбурыць эканоміку, міжнародны гандаль, знішчыць транзіт, авіацыю, медыцыну, турызм, ITсектар, спорт, не кажучы пра ўласнае войска і на 100% трапіць пад поўную залежнасць ад ягоных гаспадароў з Мацквы, бо увесь гандаль толькі праз Мацкву і пад поўным кантролем мацквы. Прытым як з лнр-днр лукавага так і у любым накірунку.

Бобік валет цяпер 24/7 павінен смактаць боты ягоных гаспадароў з мацквы.

Бобік валет ўжо і уласнай кадравай палітыцы не мае.
Бобіку вальту прызначаюць з маквы на ўсе пасады.
Так, галоўны памежнік - маскавіт і ўсім памежным камітэтам кіруюць маскавіты.
Мус - кіруецца маскавітамі ды руцкімі са знакам якасці.
Мінабаронай - кіруюць маскавіты.
Эканомікі, культуры, адукацыі у лукавага ўжо няма, там так сама маскавіты.
Засталося у МЗС ды у сааю адміністрацыю бобіку Вальту прызначыць маскавітаў.

"Вялікі геастратэг" бобік Валет.
Хутка здохнеш валет разам са сваім вывадкам і ад лап тваіх маскалёў.

Адказаць
+8 +
Талаш, 14:32, 27.06

Меняет сипатый белорусов на рашстских тварей.

Адказаць
+3 +
Голас з ГУЛАГА, 17:32, 27.06

Алеж гэтаму дiстрофiку ужо нiякiя перастаноукi не памогуць.Камунiстычная сыстэма,за якую трымаеца дыктатар,не паддаеца реанiмацыi.Iнтэрнет нам паказвае жыццё у замежных вёсках,паселiшчах i гарадох з iх инфраструктурай.Ну нiякага параунання !
Мяняюць старшынь калгасау,ну i што ?! Знiклi вёскi i зазаз знiкаюць разам з калгасамi.Пустэчы ! Хаты,дзе калiсьцi працавалi на сваей зямельцы працавiтыя людзi,опусцелi i iх мясцовыя улады спальваюць каб ня псулi аблiчча.Нягоднiк трымаеца за сыстэму,якая трымае яго.Але ужо хутка яму скажуць,прыехалi,злязай!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны