Это явно они перестарались.
Птеряли нюх!
Теперь полетят десятки тупых голов профессиональных жополизов.
Особенно ператрахнут исполком, автора идеи и того, кто ножиком резал.
Те, кто просто кушал - отделаются легким испугом и поносом. От страха.
Адна дурасць дасць падставы да іншай дурасці.
Насам рэч гэта савецкасць навязаная з вонку — поўная дэградацыя, нахер некаму не патрэбная і поўнасцю адмоўная каштоўнасць.
Людзь плююць на яе усюды і чым больш лукашысты чапляюць паусюль гэту савецкасць тым больш на яе плююць. Бо гэта чужое, чужынскае, уся савецкасць - гэта пусты міф і знешняе кіраванне, адсутнасць права самім гаспадарыць на сваей зямлі.
Наступны торт - спадарыня што турыстскаю злятала на чужой ракеце і за чужы кошт у космас, а лукашысты вырашылі што комас іх.
Які ваш космас халопы ды манкурты? Колькі спадарожнікаў зрабіла ваша вытворчасць і сколькі сваіх уласных спадарожнікаў вы запусцілі ў космас?
Нічога акрамя кароў, і тых абосраных, у вас няма і нічога не мае, акрамя чужой гісторыі у савецкім стылі навязанай з Масквы. У вас лукашысты нават сваей гісторыі няма. Няма сваёй уласнай мовы і класікі. Няма нічога свайго. Нават годнасці няма. Вы саветазваныя манкурты без памяці, без продкаў, без спадчыны, без роду і племені.
"Дзень народнага адзінства" выдатная нагода адпусціць палітзняволеных і спыніць палітычныя справы. Тады гэта "свята" мела б хоць нейкі сэнс. Пакуль у турмах ёсць палітзняволеныя і працягваецца пераслед па палітычных матывах, пра якое "народнае адзінства" можна казаць? Татальная амністыя УСІХ палітзняволеных, татальнае спыненне палітычных спраў. Што гэта дае Беларусі? Памяньшэнне напружанасці ў грамадстве, вяртанне кваліфікаваных кадраў з эміграцыі. Далейшыя крокі - нармалізацыя стасункаў з суседзямі. Чым хутчэй гэта будзе рабіцца, тым лепш.
Единство- кого с кем? Картофельного лося с путлером? Ябацек с мудищевым? Единство тараканов друг с другом? Единство лукашенковкого вывдка друг с другом? Единство мудищева со своим опг?
А вождя схарчить аналогичным образом слабо?
АдказацьЖэстачайшэ наказать за уничтожэнне лукафашистскай символики.
АдказацьЖрут его. Но идет плохо.
АдказацьЭто явно они перестарались.
АдказацьПтеряли нюх!
Ужас...отдали бы его лучше коровам!
АдказацьНавошта каровам гэтае лайно? Ніякай карысці для жывел акрамя глістоў ды хваробы.
АдказацьБоже, и эти люди вокруг нас. Сколько же дуралеев, во что превратили страну и народ?
АдказацьКласс!!! Про этот торт не знаю. А вот водка "президент" полное г....
АдказацьТак это и не люди, это ябатьки.
Адказацьначинка пирога из таракана ?
Адказацьхороши знак
АдказацьБыдло идиотов не выводится.
АдказацьАдна дурасць дасць падставы да іншай дурасці.
АдказацьНасам рэч гэта савецкасць навязаная з вонку — поўная дэградацыя, нахер некаму не патрэбная і поўнасцю адмоўная каштоўнасць.
Людзь плююць на яе усюды і чым больш лукашысты чапляюць паусюль гэту савецкасць тым больш на яе плююць. Бо гэта чужое, чужынскае, уся савецкасць - гэта пусты міф і знешняе кіраванне, адсутнасць права самім гаспадарыць на сваей зямлі.
Наступны торт - спадарыня што турыстскаю злятала на чужой ракеце і за чужы кошт у космас, а лукашысты вырашылі што комас іх.
АдказацьЯкі ваш космас халопы ды манкурты? Колькі спадарожнікаў зрабіла ваша вытворчасць і сколькі сваіх уласных спадарожнікаў вы запусцілі ў космас?
Нічога акрамя кароў, і тых абосраных, у вас няма і нічога не мае, акрамя чужой гісторыі у савецкім стылі навязанай з Масквы. У вас лукашысты нават сваей гісторыі няма. Няма сваёй уласнай мовы і класікі. Няма нічога свайго. Нават годнасці няма. Вы саветазваныя манкурты без памяці, без продкаў, без спадчыны, без роду і племені.
"Дзень народнага адзінства" выдатная нагода адпусціць палітзняволеных і спыніць палітычныя справы. Тады гэта "свята" мела б хоць нейкі сэнс. Пакуль у турмах ёсць палітзняволеныя і працягваецца пераслед па палітычных матывах, пра якое "народнае адзінства" можна казаць? Татальная амністыя УСІХ палітзняволеных, татальнае спыненне палітычных спраў. Што гэта дае Беларусі? Памяньшэнне напружанасці ў грамадстве, вяртанне кваліфікаваных кадраў з эміграцыі. Далейшыя крокі - нармалізацыя стасункаў з суседзямі. Чым хутчэй гэта будзе рабіцца, тым лепш.
АдказацьИх не стошнило?
АдказацьНе отравились этим дерьмом? Предлагаю следующий " патриотический" трюк. Есть дерьмо своего агрофюрера. Вот это будет истинным показателем преданности.
АдказацьНадо ещё и туалетную бумагу в такой форме!! Единство - так Единство до конца!
АдказацьЕдинство- кого с кем? Картофельного лося с путлером? Ябацек с мудищевым? Единство тараканов друг с другом? Единство лукашенковкого вывдка друг с другом? Единство мудищева со своим опг?
Адказаць