5 May 2024, Sunday, 17:29
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 9
0 +
ааа, 13:22, 16.10

вот тебе и на...

Reply
0 +
WERT, 13:24, 16.10

Давно уже всем известно, что после магистратуры ЕГУ перспективы в Борисове и в Минске не будет...

Reply
0 +
Виктория, 14:34, 16.10

Игорь, держись! Мы их, потом сами всех поувольняем. Недалек час! Агонь!

Reply
0 +
ярэма, 14:42, 16.10

Внимательно посмотрите на "нашу мугабу", Сидорского и особенно мне нравится литцо гироя Пракопа ........брать только таких ,можно тупее .........умные были ....ага...ну их, так и до 2030г. не досидишь......

Reply
0 +
Ladan, 15:03, 16.10

А чего это он был против установления памятника?это ж не сталин, а Николай!!!

Reply
0 +
333, 16:06, 16.10

Нечего магистру политических наук трубопроводами заниматься... )

Reply
0 +
Лена, 19:58, 16.10

Он совсем недавно там работал. Потому и избавились, посчитали риски выше прибыли. Работал бы давно, его можно было бы уволить официально, а неофициально он продолжал бы работать. И все бы были довольны.

Reply
0 +
Ігар, таго каго звольнілі, 20:29, 16.10

Дзякуй, што хоць не заклювалі... Трымаюся...
Сапраўды, калі працаваў без працоўнай кніжкі праблем не было...
Толькі было варта ўладкавацца, як не прайшло і месяца і папрасілі, як у 2006 з ліфтмаша. Праўда тагды гэбісты жыцця не давалі - аддзел кадраў стаўся для іх асабістым кабінетам для размоваў са мной. Цяпер нават не было затрачана вялікіх высілкаў і нават больш-менш грунтоўнай аргументацыі не было. Тым больш, што на працы я не свяціўся - я зарабляў грошы... Думаю, што дырэктар не паставіў да ведама калектыў з якой нагоды ён гэта зрабіў. У яго карт-бланш у прыняцці рашэнняў. Проста звольніць сказаў і ўсё...

Сапраўды, палітолагу трубамі займацца прыкольна, але ж у гэтай сферы рэальныя заробкі, таму паліталогія для мяне як і журналістыка сталася хоббі...

Будзе свята і на нашай вуліцы... На чужым няшчасці сваё не пабудуеш...

Reply
0 +
ярэма, 12:50, 17.10

Iгар.Трымайся брате,будзе i у нас свята!

Reply