2 траўня 2024, Чацвер, 3:49
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 8
+15 +
мнение, 16:44, 10.07

Это на милицию нужно расследование за преследование активистов

Адказаць
+5 +
dad, 17:04, 10.07

Ну как бы у милиции выбора нет - соверен акт правонарушения и нужно открыть уголовное производство. Это нормальная практика для любой страны. Другой вопрос - будут или нет следователи раскручивать это дело. Я думаю, что херсонские патриоты-милиционеры не раскроют это дело из-за недостатка улик. А в будущем закроют по сроку давности.

Адказаць
+13 +
Макс, 17:29, 10.07

Давно пора снести памятники ленину-иудушке и в Белоруси.

Адказаць
+8 +
cvgd, 17:51, 10.07

Все верно, зачем нам нужны эти мертвые статуи?

Адказаць
+6 +
віктор, 18:47, 10.07

Згідно із Законом України "Про Голодомор 1932-1933 років В Україні", Указом Президента "Про заходи у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 32-33 років в Україні" від 28.03.2007 року, Указом Президента України від 12 червня 2009 року "Про додаткові заходи щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору 32-33 років в Україні" обласним державним адміністраціям постановлено вжити у встановленому порядку заходів щодо демонтажу пам'ятників та пам'ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні та політичних репресій, а також щодо перейменування у встановленому порядку вулиць, площ, провулків, проспектів, парків та скверів у населених пунктах України, назви яких пов'язані з такими особами.

Адказаць
+3 +
віктор, 18:56, 10.07

Згідно із Законом України "Про Голодомор 1932-1933 років В Україні", Указом Президента "Про заходи у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 32-33 років в Україні" від 28.03.2007 року, Указом Президента України від 12 червня 2009 року "Про додаткові заходи щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору 32-33 років в Україні" обласним державним адміністраціям постановлено вжити у встановленому порядку заходів щодо демонтажу пам'ятників та пам'ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні та політичних репресій, а також щодо перейменування у встановленому порядку вулиць, площ, провулків, проспектів, парків та скверів у населених пунктах України, назви яких пов'язані з такими особами.

Адказаць
0 +
dad, 23:54, 10.07

Полностью поддерживаю, хотя ленин прямого отношения к голодомору не имел (просто он до него не дожил), но все что связано с советами и комунистами надо уничтожить.

Адказаць
0 +
Вит, 21:08, 10.07

Молодцы !!! Всё правильно!!! Уничтожены три ретранслятора совковых идей и маразма... У людей этого региона станут чище мысли и сознание.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны