25 красавiка 2024, Чацвер, 15:13
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 11
+62 +
., 21:22, 8.07

История ведь известная. Собирались сбить российский боинг, летевший в Крым, обвинить во всем Украину и напасть. Боинг летел над пригородом Донецка Первомайском в определенное время.
Идиоты не учли что под рабочим городом Донецком ДВА поселка Первомайских.
Один - там, где Боинг летел, на запад надалеко от Донецка. Другой, куда направился Бук, километров в 60 на восток от Донецка.
Они поперлись не в тот Первомайск и стали там ждать самолет. Через какое-то время похожий самолет появился. Он был раскрашен в красно - сине-белые цвета, цвета одновременно РОССИИ, ГОЛЛАНДИИ, откуда самолет летел, и МАЛАЙЗИИ, которой принадлежал самолет.
вот и вся история.

Адказаць
+47 +
про, 21:31, 8.07

запросто, ведь путлер уже врывал дома в москве. что для него самолет! стрелков подвел навигатор!

Адказаць
+13 +
вау, 21:35, 8.07

Будем ждать суда

Адказаць
+29 +
есть мнение, 21:55, 8.07

Одно дело взрывать дома со своими соотечественниками, оставлять на верную гибель морячков на апл ,,Курск,, это всё внутренние дела русских, и совсем другое сбить иностранный борт, с гражданскими лицами , за это Путина надо за яйца подвесить, что примерно похожее и ждёт его .

Адказаць
+16 +
канкретна, 22:05, 8.07

пуйлу-стерху крылышки савсем отломають !

Адказаць
+22 +
укр, 22:08, 8.07

Ну что путлер? Очко задребезжало?!

Адказаць
+22 +
Трибунал необходим, 22:26, 8.07

Ублюдки! Взрывать беззащитных людей, когда надо спровоцировать предлог для нападения или достижения своих гнусных политических целей! Это будет новый Нюрнберг.Вообще, нужен международный трибунал для расследования всех терактов и неотвратимого наказания преступников. Тогда люди начнут спокойно летать, ходить по улицам и ездить в метро.

Адказаць
+3 +
гэта яшчэ ня золак, 11:32, 9.07

Трыбунал патрэбен перш за ўсё самой Расіі, каб адмежавацца ад злачынстваў Пуціна, як у свой час Германія адмежавалася ад злачынстваў Гітлера, інакш расіянам давядзецца падзяліць адказнасць застацца путлераўцамі, як немцы засталіся б гітлераўцамі, калі б не адмежаваліся ад злачынстваў Гітлера. Іншая справа, ці па плячы расіянам такі маральны подзвіг? Бо яны ня толькі не адмежаваліся ад злачынстваў КПСС, вале і авясцілі сябе спадкаемцамі СССР з усімі яго злачынствамі.

Адказаць
+2 +
гэта яшчэ ня золак, 10:01, 9.07

трудно предположить, что приказ такого громадного политического значения мог быть отдан без его ведома.
___________________________________
Гэта apriori справа рук Пуціна, кантора якога ўжо засвяцілася дзясяткамі мільёнаў забойстваў нявінных грамадзян. У свой час супраць злачынстваў Лубянкі выступіў адно датычны да іх Хрушчоў, каб такім чынам адмежавацца ад іх па прынцыпе "Трымай злодзея". Калі з кожным пакараным смерцю кіраўніком НКУС суддзі сталі баяцца расплаты за здзейсненае. Генеральны пракурор СССР Рудэнка фактычна ня меў маральнага права асуджаць нацысцкіх злачынцаў.І каб Герынгу на гэтым трыбунале далі слова, як ён прасіў, ён бы высунуў супраць аднаго з асноўных абвінаваўцаў сустрэчнае абвінавачванне, і што б тады было з гэтым трыбуналам?

Адказаць
+2 +
гэта яшчэ ня золак, 10:16, 9.07

Андрей Пионтковский объяснил, почему Путин так боится трибунала по делу Боинга 7
8.07.2015, 20:58 8,897
_____________________________
Таму што ён ведае, што яму нагадаюць і іншыя яго злачынствы, здзёйсненыя ім за ўсё яго злачыннае жыццё. І суддзі будуць доўга ламаць галовы над тым, якое пакаранне прыдумаць для гэтага злачынцы № 1ня толькі сучаснай Расіі, але і свету.Але перад тым яму давядзецца расплаціцца з акцыянерамі ЮКАСу. Цяжка ўявіць, як узбагаціцца расійская казна, калі ў яе будуць вернутыя ўсё нарабаванае гэтым забойцам - грошы, яхты, рэзідэнцыі, самалёты. І што тады будзе з астатнімі пастсавецкімі людаедамі, калі суд над іх паханам здзейсніцца? Што будзе з савецкай і камуністычнай ідэяй?

Адказаць
+4 +
Сьвядомы, 12:57, 9.07

Как одно из решений Суда-процесса над преступниками --исключить страну виновницу в терракте из Совета Безопасности ООН. ( единогласно)

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны