20 траўня 2024, панядзелак, 17:00
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 11
+77 +
анатоль, 22:50, 23.07

Какие сволочи эти ОМОН-овцы, скоро сами будете в карцерах.
Света, Света, Света!!)

Адказаць
+41 +
протокол, 23:08, 23.07

Им какое нибудь обвинение предьявляли и обьяснили причину задержания?? Протокол какой нибудь есть ??

Адказаць
+63 +
💯, 23:18, 23.07

Вот от куда в стране столько деградирующего управленческого аппарата с подвластными им силовыми структурами ? От нищеты батенька , только от неё. Кушать очень хочется . Правда есть ..те, которые ели ...ели не доели , вот теперь всю страну терроризируют. Список этих людей длинный . Начиная с главы государства но ,,без головы ,, на плечах , точне голова есть , ума нет, заканчивая теми , кто за масло на хлебушке, продали своих детей . Почему продали ? Да потому что дети и дети их детей , отвечают за ваши неблаговидные поступки родители . Что касается лично вас самих . Вы пожните то, что посеяли .

Адказаць
+6 +
КАЗІМІР, 0:21, 24.07

Вядома можна вінаваціць тых хто безпадстаўна затрымлівае нявінных людзей, бо ім паступіў такі загад ад іхнега начальніка. Сцэнары затрымання ім не пішуць таму як умеюць па ўзроўню свайго развіцця,і сваіх мазгоў, яны часцей "працуюць" моўчкі! А калі штосьці і скажуць то на ўзроўні глупства! Бо хлусня разумнай не бывае! Трэба ў гэтым беззаконні бачыць галоўнага заказчыка! Па сваіх паводзінах і загадах ён адпавядае вобразу бандыта, альбо злачынцы! А мы, як бы, яго надзялілі пасадай прэзідэнта і гаранта канстытуцыі! А ён яшчэ зрабіў сабе пасаду дыктатара!
Але гэта было пасля першых выбараў! А ва ўсіх наступных яму ўжо выбаршчыкі былі не патрэбныя! Бо ён знайшоў "залатнік" у твары Ярмошынай, якая з юрысткі перакваліфікавалася ў злачынцу- рэцыдывістку! Так яны прывязаліся адзін да другога, што і на пенсію няма калі ійсці! Але калі адбудзецца справядлівы суд, то гэтыя падсудныя заслугоўваюць сядзець на адной лаўцы!

Адказаць
0 +
Leon, 11:30, 24.07

Не нужно только говорить о том, что поступил приказ.
А сами исполнители, что мозгов не имеют? И господин Прокопьев недавно напоминал: неисполнение заведомо незаконного приказа освобождает от уголовной ответственности. Неужели эти исполнители не знали, кого задерживают и за что?

Адказаць
+22 +
Lina, 0:32, 24.07

Господи, как же насекомое ссыт!!! Как оно боится трёх хрупких женщин! И как оно может позиционировать себя мужиком со стальными яйцами? Шура, ты уже просто жалок!!!

Адказаць
+8 +
ВІТАЎТ, 2:16, 24.07

Зноў затрыманыя актывісты. Гэтыя штукі й застрашваньні ніколі не каньчаюццу ў Лукашэнкі. Мірным спосабан ніколі выбараў не выграе праціўнік Лукашэнкі. Ісьці на выбары галасаваць там дзе Лукашэнка будзе лічыць галасы, гэта марнаваньне часу. А не марнаваньне часу будуць масавыя акцыя якія скінуць і выганяць Лукашэнка з краіны.
Сабраць усебеларускі зьезд на такой масавай акцыі й выбраць часовы беларускі ўрад, без Лукашэнкі. А той няхай пішчыць і хаваецца як сумее. Бо ўлада ў народзе і народ усё зробіць, трэба толькі масавыя акцыі.

Адказаць
+9 +
Схiлiць лася, 8:40, 24.07

Всё заметные фигуры протеста должны себя поберечь, перейти на нелегальное положение, можно и самоизолироваться а период паандемии. Их сейчас будут превентивно задерживать без всякой на то причины.

Адказаць
+8 +
Совесть, 9:11, 24.07

Это ж как надо обо*****ся от страха,чтобы опуститься до таких действий.

Адказаць
+8 +
сергей, 9:33, 24.07

с каждым днем народ убеждается что лука- фашист и трусливая ***
правильно сказано/вас долбить .. долбить .. долбить..сволочи

Адказаць
+7 +
Guron, 10:10, 24.07

а после освободили без объяснения причин.
-----------------------------------
Крысы ментовские, сколько за ваш беспредел вам премий выписали? Угостите родных и близких цветами и мороженым с запахом и вкусом горечи, страданий и людских слёз.
Нелюди.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны