27 красавiка 2024, Субота, 3:44
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 14
+89 +
💖🇺🇦👍💪✊✌️👏👏👏, 12:46, 3.12

Горить , палає техніка ворожа рідна Україна переможе.

Адказаць
+50 +
пан Витольд, 15:55, 3.12

Хорошие новости. братья украинцы (сам наполовину западный украинец). С наступающим вас, всех. Вы - наша надежда на освобождение от "москоцкого мира".
Благословения вам всем и встретить Рождество в Крыму. Он ваш. Маскали, только всё зас...ать умеют. Не давайте им пощады. Вам, всем тяжело, но победа будет ваша. Аминь.

Адказаць
+26 +
Воїн , 17:39, 3.12

Дуже зневажливо з вашого боку писати про якихось" западних українців ". Українці всюди однакові , що проживають на півдні чи на сході,
півночі чи заходу, всі ми Українці , в нас немає розділу.

Адказаць
+22 +
З України , 17:59, 3.12

Додам ще, в Україні ВЖЕ не вживають словосполучення "західний українець" чи "західна Україна" , бо віднедавна, українці кажуть - Захід України, чи , може, "українець з Західних областей".
Це є коректно і відповідає саме географії.
У 1918 році були такі географічні та політичні території "Західна Україна" та "Центральна Україна", але ці частини тоді об'єднались , відтоді існує Соборна Україна з Західними, Східними , Північними та Південними областями.
З мого боку - це лише пояснення , корегування, прошу Вас, пане Вітольд , без образ .

Адказаць
+3 +
007, 22:16, 3.12

Очень много kремлевских бесов живет на»законных»основаниях в австрийском Зальцбурге.

Адказаць
+50 +
ЗСУ идут, 13:02, 3.12

Ну конечно это удар по оркам!Потом надо помочь ребятам под Бахмутом.Или лучше всего сделать большой котёл для группировки армии РФ.А помните как российские аналитики мечтали о котле для Украины на Донбассе уже 24?Спустя время котёл готов только для них!

Адказаць
+20 +
Усе буде Україна !, 18:05, 3.12

Дійсно, пам'ятаємо...
У тому і є сенс тактики ведення війни, маючи досвід та розум, генерали планують не лише "перемоги", а і те , аби зберегти Армію, ЛЮДЕЙ !
А на расії - орків не шкодують, бо то є м'ясо для війни.
Слава ЗСУ !
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ !

Адказаць
+47 +
Ольга , 14:07, 3.12

Слава Украине,героям слава .💙💛💙💛💭❤💭💭❤💭

Адказаць
+47 +
Makhno, 14:38, 3.12

Удачи вам хлопцы, молюся за вас 💛💙✌️

Адказаць
+24 +
Ух !!!, 18:07, 3.12

Допоможи нам , Боже !
Допоможи нашим хлопцям !
Віримо у ЗСУ !

Адказаць
+51 +
посейдон, 14:49, 3.12

парни вы настоящие терминаторы молодцы вперед гоните и дальше эту рашистскую нечисть так то !Слава Украине! Жыве Беларусь !

Адказаць
+46 +
8, 15:03, 3.12

Слава Украіне🇺🇦
Жыве вольная Беларусь⚪🔴⚪🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇵🇱🇯🇵

Адказаць
+28 +
Марта, 18:40, 3.12

Дай же, нашим хлопцам сил, прогнать этих орков проклятых,молимся за наших воинов. Слава Украине, смерть ворогам🇺🇦

Адказаць
+15 +
B, 20:12, 3.12

Настолько сильное отвращение к оркам, что хочется помочь украинцам.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны