Хорошие новости. братья украинцы (сам наполовину западный украинец). С наступающим вас, всех. Вы - наша надежда на освобождение от "москоцкого мира".
Благословения вам всем и встретить Рождество в Крыму. Он ваш. Маскали, только всё зас...ать умеют. Не давайте им пощады. Вам, всем тяжело, но победа будет ваша. Аминь.
Дуже зневажливо з вашого боку писати про якихось" западних українців ". Українці всюди однакові , що проживають на півдні чи на сході,
півночі чи заходу, всі ми Українці , в нас немає розділу.
Додам ще, в Україні ВЖЕ не вживають словосполучення "західний українець" чи "західна Україна" , бо віднедавна, українці кажуть - Захід України, чи , може, "українець з Західних областей".
Це є коректно і відповідає саме географії.
У 1918 році були такі географічні та політичні території "Західна Україна" та "Центральна Україна", але ці частини тоді об'єднались , відтоді існує Соборна Україна з Західними, Східними , Північними та Південними областями.
З мого боку - це лише пояснення , корегування, прошу Вас, пане Вітольд , без образ .
Ну конечно это удар по оркам!Потом надо помочь ребятам под Бахмутом.Или лучше всего сделать большой котёл для группировки армии РФ.А помните как российские аналитики мечтали о котле для Украины на Донбассе уже 24?Спустя время котёл готов только для них!
Дійсно, пам'ятаємо...
У тому і є сенс тактики ведення війни, маючи досвід та розум, генерали планують не лише "перемоги", а і те , аби зберегти Армію, ЛЮДЕЙ !
А на расії - орків не шкодують, бо то є м'ясо для війни.
Слава ЗСУ !
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ !
Горить , палає техніка ворожа рідна Україна переможе.
АдказацьХорошие новости. братья украинцы (сам наполовину западный украинец). С наступающим вас, всех. Вы - наша надежда на освобождение от "москоцкого мира".
АдказацьБлагословения вам всем и встретить Рождество в Крыму. Он ваш. Маскали, только всё зас...ать умеют. Не давайте им пощады. Вам, всем тяжело, но победа будет ваша. Аминь.
Дуже зневажливо з вашого боку писати про якихось" западних українців ". Українці всюди однакові , що проживають на півдні чи на сході,
Адказацьпівночі чи заходу, всі ми Українці , в нас немає розділу.
Додам ще, в Україні ВЖЕ не вживають словосполучення "західний українець" чи "західна Україна" , бо віднедавна, українці кажуть - Захід України, чи , може, "українець з Західних областей".
АдказацьЦе є коректно і відповідає саме географії.
У 1918 році були такі географічні та політичні території "Західна Україна" та "Центральна Україна", але ці частини тоді об'єднались , відтоді існує Соборна Україна з Західними, Східними , Північними та Південними областями.
З мого боку - це лише пояснення , корегування, прошу Вас, пане Вітольд , без образ .
Очень много kремлевских бесов живет на»законных»основаниях в австрийском Зальцбурге.
АдказацьНу конечно это удар по оркам!Потом надо помочь ребятам под Бахмутом.Или лучше всего сделать большой котёл для группировки армии РФ.А помните как российские аналитики мечтали о котле для Украины на Донбассе уже 24?Спустя время котёл готов только для них!
АдказацьДійсно, пам'ятаємо...
АдказацьУ тому і є сенс тактики ведення війни, маючи досвід та розум, генерали планують не лише "перемоги", а і те , аби зберегти Армію, ЛЮДЕЙ !
А на расії - орків не шкодують, бо то є м'ясо для війни.
Слава ЗСУ !
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ !
Слава Украине,героям слава .💙💛💙💛💭❤💭💭❤💭
АдказацьУдачи вам хлопцы, молюся за вас 💛💙✌️
АдказацьДопоможи нам , Боже !
АдказацьДопоможи нашим хлопцям !
Віримо у ЗСУ !
парни вы настоящие терминаторы молодцы вперед гоните и дальше эту рашистскую нечисть так то !Слава Украине! Жыве Беларусь !
АдказацьСлава Украіне🇺🇦
АдказацьЖыве вольная Беларусь⚪🔴⚪🏴🇵🇱🇯🇵
Дай же, нашим хлопцам сил, прогнать этих орков проклятых,молимся за наших воинов. Слава Украине, смерть ворогам🇺🇦
АдказацьНастолько сильное отвращение к оркам, что хочется помочь украинцам.
Адказаць