Не только. Есть ещё просто озабоченность и крайняя озабоченность. А так же внимательное наблюдение за развитием ситуации. И крайне негативная оценка действий.
Пытанне Палесціны можна вырашыць толькі знішчыўшы ўсё насельніцтва на Палесцінскай зямлі. Няма сярод гэтага народу ні Нобелеўскіх лаўрэатаў, ні вучоных, нават прыстойнага чалавека цяжка знайсці. Уклад у міравую скарбонку чалавечага развіцця ноль. Толькі тэрарысты выходзяць, і не такія як у лукавага, што за каментар у сацсетках ты тэрарыст, а забойцы і рабаўнікі. Таму, маё меркаванне, што поўнае вынішчэнне Ізраілем гэтага народу адзіны шлях да міру. Падтрымліваю Ізраіль.
Что скажет голубиное крыло в госдепе? Может надо искать пути к примирению? Уступить что-нибудь палестинцам? Не разжигать конфликт? Стороны взаимно обвиняют друг друга в эскалации? Не давать Израилю оружие! А то оно может попасть к террористам!
Сигнал лучше подтвердить ударом томагавков
АдказацьВот это уже война новейшего поколения! США одними "сигналами" воюет.
АдказацьНе только. Есть ещё просто озабоченность и крайняя озабоченность. А так же внимательное наблюдение за развитием ситуации. И крайне негативная оценка действий.
АдказацьРоль ирана надо уточнять? Вьі серьезно? россия и иран спланировали ко дню рождения путина. Что уточнять? Слепому видно.
АдказацьПытанне Палесціны можна вырашыць толькі знішчыўшы ўсё насельніцтва на Палесцінскай зямлі. Няма сярод гэтага народу ні Нобелеўскіх лаўрэатаў, ні вучоных, нават прыстойнага чалавека цяжка знайсці. Уклад у міравую скарбонку чалавечага развіцця ноль. Толькі тэрарысты выходзяць, і не такія як у лукавага, што за каментар у сацсетках ты тэрарыст, а забойцы і рабаўнікі. Таму, маё меркаванне, што поўнае вынішчэнне Ізраілем гэтага народу адзіны шлях да міру. Падтрымліваю Ізраіль.
АдказацьЧто скажет голубиное крыло в госдепе? Может надо искать пути к примирению? Уступить что-нибудь палестинцам? Не разжигать конфликт? Стороны взаимно обвиняют друг друга в эскалации? Не давать Израилю оружие! А то оно может попасть к террористам!
АдказацьА ворогам України не послали.
АдказацьП - ПРІОРВТЕТИ.
Навпаки на початку 2022 забрали флот з Одеси. Правда на боці того, хто не окупант.