26 красавiка 2024, Пятніца, 19:26
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 5
+9 +
Скептик, 17:30, 28.03

Хоть я уже далеко не молодой человек (скорее старпёр) телек включаю только чтобы посмотреть футбольный матч.
А молодёжи даже футбол не интересен. Они даже телевизор не покупают.

Адказаць
+3 +
qwerty, 20:30, 28.03

Телевизор можно использовать вместо монитора для компьютера. Такого огромного размера телевизор, который можно купить, среди мониторов либо не существует, либо очень дорого стоит.

Адказаць
+2 +
ОТДАЙ ЯЩИК БОМЖУ, 18:08, 28.03

Даже если отбросить пропаганду, то ТВ, как инструмент, становися анахронизмом. Еще не так давно по ТВ шли школьные уроки, а во всех кабинетах школ стояли телеящики. В начале 90 -х даже работала ТВ - биржа. Уверен, будущее у ТВ печальнее, чем у книги. Книга классика в хорошем издании может стать раритетом и дорогим подарком, а кому будет нужен ящик ТВ WWW поставил на грань выживания не только ТВ, но и кино, театр, книгу, газету, массовые зрелища и классическую торговлю. А впереди человечество ждет новый вызов - ИИ.

Адказаць
+6 +
ъ, 18:22, 28.03

Отстой! У ТВ будущее проводного вещания местного радио. Помните, в 6 утра начинал трындеть и в 12ночи засыпал)))

Адказаць
+6 +
Хоробре серце, 18:57, 28.03

Та кому к чорту треба цей тєлік? В 00 я ще розумію, бо тоді і приставки, і компи були новинкою і дуже дорогою для пострадянської люди і її дітей. Пам'ятаю з якім захопленням біжав до тєліка, щоб дивитись улюблені серіали, фільми за розкладом,мультики, а потім ще і касети коли відік купили батьки... Але потім двоюрідній сестрі дядько купив комп, да тоді вони були дорогі, і я не забуде це відчуття. Потім через 1-2 роки батько і нам купив комп, вот тоді для мене тєлік став "мамонтом" який скоро вимре. Так і вийшло йшли роки, виходили ігри, потім нормальний інтернет прийшов, а далі інтернет і все що з ним зв'язано. А зараз пішла ера "мобільних телефонів" навіть приставки вони скоро потіснять. Коли у тебе є сучасний телефон на якому уйма пам'яті та все що хочеш, тєлік можно викинути на металобрухт. Але гомосовєтікусу цього не зрозуміти на жаль (совкове покоління камінь у ваш огород), тільки одиницям дано зрозуміти, що час тєліку пройшов і їхній час теж.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны