27 лiпеня 2024, Субота, 14:55
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 17
+79 +
1111111, 12:32, 21.05

Поддонки вы все!
Сдохните! Мрази!

Адказаць
+36 +
ххх, 12:40, 21.05

оскорблениями и санкциями мы ничего не сделаем, нужны другие методы (хитрые и действенные)

Адказаць
+42 +
777, 12:50, 21.05

Полина, Анджей... А Польша всё так же продолжает торговать с преступным режимом.

Адказаць
+55 +
Enrico Pallazzo, 12:35, 21.05

Вот же суки... Свободу ПОЛИНЕ!!!

Адказаць
+15 +
Имя, 15:23, 21.05

Нобелевский Лаурят мира сидит в тюрьме и весь мир ничего сделать не может ((

Адказаць
+54 +
И, 12:38, 21.05

Здохни синепалый в тяжких муках !

Адказаць
+9 +
Совет, 14:25, 21.05

Выводите фотки Zzипатой туши и делайте то что можете делать с помощью подручных средств. Нужно довести эту ублюдину до могилы через людские проклятья. А Бог простит, не сомневаюсь. Этот навоZz не оставил другого выбора.

Адказаць
+13 +
анатолий, 14:56, 21.05

Лукашенко же сам публично говорил: "Я с женщинами не воою!" Получается, что соврал.

Адказаць
+7 +
1фв, 15:18, 21.05

Як ступіу́ так салгау́

Адказаць
+21 +
Лол, 14:00, 21.05

Твари.....((

Адказаць
+16 +
я, 14:42, 21.05

только у сенепалого могут так обвинения штамповать,когда человек не на свободе даже,этот вурдалак никогда не напьется крови,садист и псих

Адказаць
+14 +
Пан лес, 14:54, 21.05

Жадаю каб усе лукашенки падохлі жудаснымі смерццямі ды і яго лукашысты таксама

Адказаць
+17 +
!!!, 15:18, 21.05

Полнейшая люстрация в Свободной Беларуси, а именно запоминаем лукашистов проклятых:
1. полнейшая Люстрация
2. Суд Показательный( показать по всем каналам, в Ютубе, на радио в общем по всем СМИ!)
3. Лишение всех пенсий
4. На работу в убыточные совхозы собирать камни по полях

Адказаць
+16 +
Жыве Беларусь, 15:22, 21.05

Тое, што Паліна сяньня ня выйшла па-за краты яшчэ раз сьведчыць аб тым, што з бандытамі й зладзеямі з тэрарыстамі, якія ня маюць сумленьня ня варта нават размаўляць пра нейкія там дамоўленасьці. Я захоўваю зь імі пазыцыю трох не: не вер, не бойся й не прасі. Ўжо відавочна, зладзей пракляты маньяк лукашэнка будзе трымаць яе пакуль яна ня скарыцца, а нават, калі й скарыцца дык можа й тады не адпусьціць. Не хачу прагназаваць будучыню для гэтай Сьмелай Жанчыны. Адзінае, што застаецца гэта толькі маліцца аб хутчэйшым сконе таго рэжыму. Няхай Усемагутны Бог дабраславіць і ўмацуе цябе Полечка.

Адказаць
+9 +
!!!!!, 15:24, 21.05

Каб скруціла хвароба клятага лукашенко Валета

Адказаць
+10 +
Пульсаденура, 15:24, 21.05

Сдохни лукашенко тварь

Адказаць
+14 +
oldy, 15:26, 21.05

ТВАРЫНЫ, ЛЮДАЖЭРЫ, ЗДРАДНІКІ ПРАМАСКАЛЬСКІЯ!
КАБ ВАС УСІХ РАК ПАЖОР І ПРАНЦЫ ДАГРЫЗЛІ!!
ПРАКЛЯЦЦЕ НА ВАС ДЫ ВАШЫХ ВЫЛЮДКАЎ ДА ТРЫЦЦАТАГА КАЛЕНА!!!
АМІНЬ.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны