7 May 2024, Tuesday, 16:48
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 12
+72 +
Никита , 15:16, 7.09

А мы и будем защищать её по- другому. И тогда же придут парни, которые не пошли в бредовую так называемую армию сейчас, и будут воевать не потому, что надо, а потому что нужно родину отстоять. Всё будут, и я буду.

Reply
+52 +
Братка_Белорус, 15:21, 7.09

Мы выйдзем шчыльнымі радамі і выкажам маскалікам супраціў!

Reply
+92 +
VIRMANA, 15:23, 7.09

Народ Беларуси ! Присоединяйся к Евгению. Он говорит правду ! Мы все хочем жить счастливо в свободной стране. Нам не нужна война ! Мы - трудолюбивые люди! Мы в состоянии жить и развиваться вне "братских" объятий россии.
Нынешний правитель со своей командой не в состоянии обеспечить нам такую жизнь. В отставку их!

Reply
+76 +
цімох, 15:38, 7.09

За незалежнасць ад рускага міру - выходзьце, людзі!
Каб не Мацква з яе рускім мірам і дыктатам, то і Лукі з кодлай на нашым карку не было бы даўно!
І жылі бы па-людску, не горш за суседзяў у Польшчы ці Літве!
За нашу будучыню
За нашых дзяцей
За годнае жыццё без Луя і залежнасці ад Пуя і Крамля

ПЛОШЧА!

Reply
+64 +
Зубр, 16:23, 7.09

Сустрэнемся на плошчы, браты!

Reply
+36 +
за волю!, 19:40, 7.09

Беларусы-літвіны!
У нас адабралі нашу мову
У нас адабралі назву краіны, прывязаўшы да Расеі (літвінаў зрабілі бела-русамі, Вялікую Літву назвалі Беларусь)
////Дарэчы , украінцы даўно адмовіліся ад прыніжальнага "малороссы"////
У нас адабралі наш герб ( самы прыгожы ў свеце, на мой погляд) і сцяг
У нас адабралі волю і права выбара, навязаўшы над намі пацыента з псіхічным дыягназам, які завёў нас у багну. Ён , так званы "прэзідэнт", і зараз выцягвае грошы для сябе і кодлы ва ўсіх грамадзян без выключэння
Амаль усе грошы, атрыманыя нелігітымным "прэзідэнтам", пайшлі на яго цацкі , бездарныя праекты і неверагодна раздутую колькасць сілавікоў
У нас адабралі права на пратэсты, фінансуючы антынародны рэжым
Зараз, пад час вучэнняў "Захад-2017" у нас могуць адабраць і нашу зямлю, дзе мы станем жабракамі без права выбара і голасу
Дзе пануе рускі мір - там няма дабра
Рускі мір паказаў сябе ва ўсёй красе
у Крыму
на Данбасе
У Грузіі
У Малдове
Сірыі
Трэба бараніць сваю краіну ад акупацыі

Reply
+29 +
АЛЕСЬ, 19:57, 7.09

СЯБРЫ БЕЛАРУСЫ ! ТОЛЬКI РАЗАМ МЫ ЧАГОСЬЦI ДАБ"ЕМСЯ!!! IНАКШ МЫ НЕ БЕЛАРУСЫ---МЫ БЫДЛА!!!

Reply
+14 +
Гоша, 20:00, 7.09

Быстренько всем знакомым звякнули-написали-напомнили про акцию. Потратьте пару минут и нас завтра будет вдвое больше!

Reply
+17 +
Беларус, 20:44, 7.09

Белорусы! Легче болезнь предупредить,чем ее потом лечить!Все ,всем,всем на площадь ! Мы белорусы мирные люди.Нам нужен мир без " русского мира" !
Хватит,натерпелись от восточного соседа!

Reply
+10 +
30 самбистов, 22:25, 7.09

Будем!

Reply
+5 +
НАХФЁГЕЛЬ, 0:22, 8.09

МАЛАЙЧЫНКА.УСЕ НА ПЛОШЧУ

Reply
+1 +
Юлия, 13:41, 8.09

В 95 году людям объясняли "думайте кого вы к власти ведете", на нас кидались с лопатами, кулаками и это в Минске. Каждый народ заслуживает своего правителя. Прошла целая жизнь, за это время в старину создавались государства и строились империи а вы только очухались. Все это было закономерно, а вы только опомнились. На всех одна фамилия Терпиловы.

Reply