Знаєте, дорогі друзі, не можу заспокоїтися, після останньої прес- конференції Трампа.
Кажу, що саме Трампа, бо Зеленський говорив дуже мало.
Так от, німці дотепер відповідають за те, що вони вчинили з євреями. А останні отримали від них всі можливі репарації.
А що ж пропонує нам Трамп на пару з Путіним. Нас знищують сотнями тисяч, це справжній геноцид українського народу. І в результаті, за цим «мирним» планом, вони хочуть не ПРОСТО миру, вони хочуть відновлення ДОБРОСУСІДСЬКИХ відносин.
Тобто, ми маємо не лише пробачити росії і ГОЛОВНЕ путіну! їхні страшні злочини, не отримавши ніяких відшкодувань за те, що вони натворили. Ніякої Гааги, ні Нюрнбергу! А ще й виховувати дітей в дусі поваги до «дружнього російського народу»!!!
З поправочкою тільки на те, що насправді всі репарації і від Росії і від нас, насправді отримує Трамп!
А ще мене страшенно обурило те, що 200 млрд із тих заморожених російських активів, мають бути  використані «в спільному інвестиційному фонді США–Росія,
Трамп і путін одного поля ягоди. Одного й того виду нелюдів. Тому вони добре розуміють один одного. Их бажання однакові. В унісон зливаються. І з людьми ці істоти не мають нічого спільного, крім зовнішньої подоби.
трамп и путин разыграли примитивный План Б: путин придумал атаку на свою резиденцию, трамп уже заявил, что "после удара по резиденции путина он шокирован и меняет подходы к работе с Зеленским"
к сожалению после многочисленных ударов по Киеву этот .... не шокирован.
У ТРАМПА ДРУЗЬЯ ТЕ КТО УБИВАЕТ НЕВИННЫХ ЛЮДЕЙ И ОН КАК СОБАЧКА ЗВОНИТЬ ПУЙЛО ЧТОБЫ ПОСКУЛИТЬ ЕМУ - ЕСЛИ УКРАИНА НЕ ПОШЛЕТ ТРАМПА К ЕГО МАТЕРИ ТО ОНА В СКОРОМ ВРЕМЕНИ ПОТЕРЯЕТ ЛИЦО!!!!
Отчитался перед работодателем.
ReplyПару лярдов отработал рыжий старик.
Знаєте, дорогі друзі, не можу заспокоїтися, після останньої прес- конференції Трампа.
ReplyКажу, що саме Трампа, бо Зеленський говорив дуже мало.
тільки зараз? Занепокоєння з цих саме причин мало бути вже місяців 6
ReplyТрамп і путін одного поля ягоди. Одного й того виду нелюдів. Тому вони добре розуміють один одного. Их бажання однакові. В унісон зливаються. І з людьми ці істоти не мають нічого спільного, крім зовнішньої подоби.
Replyтрамп и путин разыграли примитивный План Б: путин придумал атаку на свою резиденцию, трамп уже заявил, что "после удара по резиденции путина он шокирован и меняет подходы к работе с Зеленским"
Replyк сожалению после многочисленных ударов по Киеву этот .... не шокирован.
У Трампа уже есть красная папка с тисненой надписью - на доклад путину...........
ReplyКраснов попросил орден Ленина, буденовку, очередное звание и еще одно ведро икры.
Replyне простой икры а истинно рузкой сортирной .
ReplyПуйло обещал дать только бочку кваса. На икру Трамп не нашестерил!
ReplyУ ТРАМПА ДРУЗЬЯ ТЕ КТО УБИВАЕТ НЕВИННЫХ ЛЮДЕЙ И ОН КАК СОБАЧКА ЗВОНИТЬ ПУЙЛО ЧТОБЫ ПОСКУЛИТЬ ЕМУ - ЕСЛИ УКРАИНА НЕ ПОШЛЕТ ТРАМПА К ЕГО МАТЕРИ ТО ОНА В СКОРОМ ВРЕМЕНИ ПОТЕРЯЕТ ЛИЦО!!!!
Replyда кто угодно уже бы давно послал рыжую "америку" на три веселых буквы.
Replyно вот посылать их разведку и ракеты пво дело очень неблагодарное.это крайне важно для фронта и сбития кацапотрамповских ракет.
помощь в разведке само собой распорядился предоставлять байден с самого начала вторжения а не рыжая шавка путлера.а то многие видно уже не в курсе.
Шеф, всё пропало, всё пропало! Гипс снимают, клиент уезжает! (c)
ReplyЕго выбрали рабсияне, которые все без исключения виновны в войне. И все должны понести наказание.
Reply